Wiadomość od Adama Jaśkowa: Serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów w Krakowie. Odbędzie się ono w piątek, 29 czerwca, o godzinie 19:00 w lokalu Spółdzielni Goldex-Poldex (ul. Józefińska 21/12 - oficyna). W lokalu dopuszcza się spożywanie przyniesionych ze sobą napojów i pokarmów (uwaga: prawdopodobny brak nakryć i zastawy stołowej). W programie: - próba podsumowania I półrocza, - informacje o KPiŚ-iu oraz Dniach Świeckości Państwa (wrzesień), - plany Wszechnicy na ostatni kwartał oraz plany inne, - wolne wnioski racjonalne (i nieco mniej racjonalne też  . Zapraszam i pozdrawiam w imieniu Zarządu Oddziału. Strona wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/462024407158323/Pozdrawiam, ARG |