Racjonalista - Strona głównaDo treści
DLaczego to forum nazywa się "Racjonalista"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
11-01-2021 20:33honotu (70 punktów)
(zablokowany)
DLaczego to forum nazywa się "Racjonalista"
Ocena 1 na 1
Powinno się nazywać "korepetyterrorysta"
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

honotu (70 punktów)
(zablokowany)
>Powinno się nazywać "korepetyterrorysta"
Ludzie tu posługują się nie sprawdzonymi przez siebie informacjami i przyjmują na wiarę wszystko co usłyszeli w szkole albo przeczytali w książkach.
To, że zrozumiało się treść książki albo wypowiedzi kogoś uznanego za autorytet dla mnie jako racjonalisty nie jest żadnym argumentem w żadnej kwestii
11-01-2021 20:37 
 Ocena 1 na 1
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
Ja tu nie przyszedłem po to żeby czytać jak rozumni ludzie posługują się argumentami typu: Bo pani od matematyki powiedziała....
11-01-2021 20:38 
 Ocena 1 na 1
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
Jak tak współcześnie wygląda racjonalizm to ja to pierdziu w żopu
11-01-2021 21:48 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Ja tu nie przyszedłem po to żeby czytać jak rozumni ludzie posługują się argumentami typu: Bo pani od matematyki powiedziała....

Bez trudu znajdziesz na tym forum ludzi, którzy tym argumentom przeczą !

Twierdzą że materia powstaje z ruchu, szczepienia służą depopulacji, ziemia jest płaska, alkohol jest węglowodanem, 4=3, plastelina odbija się od podłogi i wraca do dłoni, woda się utlenia,
proroctwa o rewolucjach, cebulowe orby, Wyspy Bergamuty....
Tylko szukaj.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
11-01-2021 22:14 
 0 na 2
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
>>Ja tu nie przyszedłem po to żeby czytać jak rozumni ludzie posługują się argumentami typu: Bo pani od matematyki powiedziała....
>Bez trudu znajdziesz na tym forum ludzi, którzy tym argumentom przeczą !
>Twierdzą że materia powstaje z ruchu, szczepienia służą depopulacji, ziemia jest płaska, alkohol jest węglowodanem, 4=3, plastelina odbija się od podłogi i wraca do dłoni, woda się utlenia,
>proroctwa o rewolucjach, cebulowe orby, Wyspy Bergamuty....
>Tylko szukaj.


A skąd wiesz, że ziemia nie jest płaska?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>A skąd wiesz, że ziemia nie jest płaska?
Jak dla Ciebie, to stąd, że nazwałeś to wiedzą.


cr
12-01-2021 13:06 
 Ocena 1 na 1
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
>>A skąd wiesz, że ziemia nie jest płaska?
>Jak dla Ciebie, to stąd, że nazwałeś to wiedzą.
>
cr


Czyli nie potrafisz w żaden sposób udowodnić, że ziemia nie jest płaska?
12-01-2021 13:41 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>A skąd wiesz, że ziemia nie jest płaska?
>>Jak dla Ciebie, to stąd, że nazwałeś to wiedzą.
>Czyli nie potrafisz w żaden sposób udowodnić, że ziemia nie jest płaska?
Tobie już nie muszę, a innych mogę zaorać takim widokiem niepłaskiej ziemi:



cr
12-01-2021 13:54 
 Ocena 1 na 1
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
Pięknie zaorane...
Aż mi sie lemiesz otwiera w kieszeni
12-01-2021 14:06 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Pięknie zaorane...
>Aż mi sie lemiesz otwiera w kieszeni
Chłop zrobiony w konia może tak mieć.

cr
12-01-2021 16:42 
 Ocena 1 na 1
Racjonanista (1 punktów)
(zablokowany)
>>Pięknie zaorane...
>>Aż mi sie lemiesz otwiera w kieszeni
>Chłop zrobiony w konia może tak mieć.
>
cr


Mam zdjęcie dowodzące, że ziemia jest niepłaska


12-01-2021 16:55 
 Ocena 1 na 1
Racjonanista (1 punktów)
(zablokowany)
Swoją drogą ciekawe jaki byłby rozkład sił grawitacyjnych na takiej niepłaskiej ziemi.

Oczywiście zastanawiam się nad tym tylko dla rozrywki i w ramach gimnastyki umysłowej bo w razie rozmowy z jakąs komisją nawet torturowany będę twierdził, że ziemia jest w kształcie gejoidy
11-01-2021 22:36 
 Ocena 1 na 1
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
Może inaczej.
Czy wg Ciebie ziemia na tym zdjęciu jest płaska?


chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czy [...] ziemia na tym zdjęciu jest płaska?
Na Twoim zdjęciu nie ma ziemi, na moim jest.

cr
Wenancjusz (16441 punktów)
>Może inaczej.
>Czy wg Ciebie ziemia na tym zdjęciu jest płaska?
>

To jest zdjęcie Ziemi. Zdjęcie Ziemi jest płaskie. A zdjęcie Ziemi to nie Ziemia.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Elasp (6859 punktów)
>...To jest zdjęcie Ziemi. Zdjęcie Ziemi jest płaskie. A zdjęcie Ziemi to nie Ziemia.

Czy można sfotografować przedmiot płaski tak, żeby na zdjęciu nie wyglądał na płaski?
Wenancjusz (16441 punktów)
>>...To jest zdjęcie Ziemi. Zdjęcie Ziemi jest płaskie. A zdjęcie Ziemi to nie Ziemia.
> Czy można sfotografować przedmiot płaski tak, żeby na zdjęciu nie wyglądał na płaski?

Tu już w udziwnianiu przesadziłeś. Wiesz o czym mówiliśmy? O płaskiej Ziemi. Skoro nie wyjaśniono co to określenie ma za sens, to więc dosłownie widzę płaską fotografię okrągłej Ziemi. Rozumiesz teraz? A płaskie zdjęcie to nie płaska Ziemia. Więc przykład ze zdjęciem do d....


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
13-01-2021 04:17 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>cebulowe orby
O mnie, czy koło mnie?


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
12-01-2021 13:02 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ja tu nie przyszedłem po to żeby czytać
To dobrze, bo forum jest po to, by pisać.

cr
salek (4701 punktów)
>Dlaczego to forum nazywa się "Racjonalista"

Też się nad tym zastanawiam.. i chyba jedyną sensowną odpowiedzią jest: 'ponieważ już od dawna nie ma tu moderacji'.
11-01-2021 20:54 
 Ocena 1 na 1
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
>>Dlaczego to forum nazywa się "Racjonalista"
>Też się nad tym zastanawiam.. i chyba jedyną sensowną odpowiedzią jest: 'ponieważ już od dawna nie ma tu moderacji'.

Serio?
podpuszczasz mnie pan panie
11-01-2021 20:56 
 Ocena 1 na 1
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
Już kiedyś byłem na takim jednym forum gdzie NIE BYŁO MODERACJII...
Sie okazało, że to forum moderatorów
11-01-2021 20:58 
 Ocena 1 na 1
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
Se są tu jakieś kobitki?
salek (4701 punktów)
>>>Dlaczego to forum nazywa się "Racjonalista"
>>Też się nad tym zastanawiam.. i chyba jedyną sensowną odpowiedzią jest: 'ponieważ już od dawna nie ma tu moderacji'.
>Serio?
No na to wygląda..
11-01-2021 22:11 
 Ocena 1 na 1
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
>>>>Dlaczego to forum nazywa się "Racjonalista"
>>>Też się nad tym zastanawiam.. i chyba jedyną sensowną odpowiedzią jest: 'ponieważ już od dawna nie ma tu moderacji'.
>>Serio?
>No na to wygląda..

Na co?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Dlaczego to forum nazywa się "Racjonalista"
>Też się nad tym zastanawiam.. i chyba jedyną sensowną odpowiedzią jest: 'ponieważ już od dawna nie ma tu moderacji'.
Że niby dopiero bez wzmiankowanej robi się tu racjonalnie?

cr
12-01-2021 18:59 
 Ocena 2 na 2
salek (4701 punktów)
>>>Dlaczego to forum nazywa się "Racjonalista"
>>Też się nad tym zastanawiam.. i chyba jedyną sensowną odpowiedzią jest: 'ponieważ już od dawna nie ma tu moderacji'.
>Że niby dopiero bez wzmiankowanej robi się tu racjonalnie?

Trol jak widzę w dobrej formie
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Dlaczego to forum nazywa się "Racjonalista"
>>>Też się nad tym zastanawiam.. i chyba jedyną sensowną odpowiedzią jest: 'ponieważ już od dawna nie ma tu moderacji'.
>>Że niby dopiero bez wzmiankowanej robi się tu racjonalnie?
>Trol jak widzę w dobrej formie
Zatakao kakao?


cr
salek (4701 punktów)
>>>>>Dlaczego to forum nazywa się "Racjonalista"
>>>>Też się nad tym zastanawiam.. i chyba jedyną sensowną odpowiedzią jest: 'ponieważ już od dawna nie ma tu moderacji'.
>>>Że niby dopiero bez wzmiankowanej robi się tu racjonalnie?
>>Trol jak widzę w dobrej formie
>Zatakao kakao?
Mnie nie. Ale ciebie najwyraźniej tak
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>Dlaczego to forum nazywa się "Racjonalista"
>>>>>Też się nad tym zastanawiam.. i chyba jedyną sensowną odpowiedzią jest: 'ponieważ już od dawna nie ma tu moderacji'.
>>>>Że niby dopiero bez wzmiankowanej robi się tu racjonalnie?
>>>Trol jak widzę w dobrej formie
>>Zatakao kakao?
>Mnie nie. Ale ciebie najwyraźniej tak
Ja porzuciłam meritum na rzecz ad personam?

cr
13-01-2021 20:57 
 Ocena 1 na 1
salek (4701 punktów)
>Ja porzuciłam meritum na rzecz ad personam?
Tak, porzuciłaś meritum rżnąc - wzorem przyzwoitego trola - głupa pytaniem o formę. Nazwanie mnie 'łysym', moja droga, to nie ad personam, bo jestem. A jeżeli miałbym z tym problem.. to niestety byłby to mój problem, nawet jeżeli nie chciałbym go widzieć, a idiotyzmem byłoby przypieprzanie się do ludzi, którzy ośmieliliby się to głośno zauważyć.

No, chyba że nie udawałaś.. wtedy idiotyzm byłby uzasadniony. Zauważ uprzejmość
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
>>Ja porzuciłam meritum na rzecz ad personam?
>Tak, porzuciłaś meritum rżnąc - wzorem przyzwoitego trola - głupa pytaniem o formę. Nazwanie mnie 'łysym', moja droga, to nie ad personam, bo jestem. A jeżeli miałbym z tym problem.. to niestety byłby to mój problem, nawet jeżeli nie chciałbym go widzieć, a idiotyzmem byłoby przypieprzanie się do ludzi, którzy ośmieliliby się to głośno zauważyć.
>No, chyba że nie udawałaś.. wtedy idiotyzm byłby uzasadniony. Zauważ uprzejmość
>

Podobno łysiną cechują się mężczyźni z dużą ilością testosteronu chociaż alternatywna aczkolwiek mniej popularna teoria głosi, że to od naduzywania szamponu
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Jestem wielkim fanem takich teorii frenologiczno podobnych.
Jakoś niedawno oglądałem jakiś film na yt o tym, że jak sie ma któryś palec dłuższy od innego to oznacza, że sie tam czegoś ma więcej. Chyba temperamentu.
Czekam na jakąś naukową teorię o tym, że jak ktoś ma krzywy ryj to jest piękny.
Nagram se to na mp3 i będę odtwarzał z głośnika blutooth z megabasami chodząc po lidlu.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Ja porzuciłam meritum na rzecz ad personam?
>Tak, porzuciłaś meritum
Gdzie niby, którym postem?

>Nazwanie mnie 'łysym', moja droga, to nie ad personam
Owszem, to ad personam; wyjątek, gdy Ty jesteś tematem.

> Zauważ uprzejmość
Gdy zajdzie, zauważę.

cr
salek (4701 punktów)

Wielceś łaskawa, choć zaczynam podejrzewać, że nie udajesz..
Rowerex (859 punktów)
[teoria_spisku=ON]

Chyba sami się prosiliśmy o wysyp trolli na forum z racji sposobu dyskutowania - możliwe nawet w jakiejś jednej sztuce osoby. Ale - lepsze to niż stadne obszczekiwanie.

[teoria_spisku=OFF]
12-01-2021 20:13 
 Ocena 1 na 1
abewu (12 punktów)
(zablokowany)
>[teoria_spisku=ON]
>Chyba sami się prosiliśmy o wysyp trolli na forum z racji sposobu dyskutowania - możliwe nawet w jakiejś jednej sztuce osoby. Ale - lepsze to niż stadne obszczekiwanie.
>[teoria_spisku=OFF]

SŁuchaj misiu.
Nie wiem dlaczego jesteś taki niemiły i wypowiadasz się w imieniu wszystkich userów określając się niczym jakiś król jako "MY"
Ale chciałbym cie poinformować, że jak mnie zbanujesz bez powodu po raz kolejny to cię całkowicie niewirtualnie odwiedzę w twojej sali tronowej i porozmawiamy jak prawdziwi humaniści.
12-01-2021 20:15 
 Ocena 1 na 1
abewu (12 punktów)
(zablokowany)
Nie jestem jakimś urządzeniem, które sobie możesz wyłączać a internet to przestrzeń publiczna, w której nie można sobie zaprowadzać dowolnych zasad i interpretować je wg własnego nastroju. Nie jest to również miejsce gdzie możesz sobie założyć królestwo i w nim rządzić.
A nie jest tak bo patrz wyżej.
12-01-2021 20:17 
 Ocena 1 na 1
abewu (12 punktów)
(zablokowany)
weź to pod uwagę zanim wydasz kolejejny wirtualny wyrok śmierci bez sądu i arbitralnie bo tak sie skłąda, że jestem wariatem a moje papiery są bardziej żółte niż zęby wilka.
MIłego wieczoru
12-01-2021 20:20 
 Ocena 1 na 1
abewu (12 punktów)
(zablokowany)
Ale mam nadzieję, że jesteś daleki od dyskryminacji niepełnosprawnych umysłowo gdyż tego typu sprawy są uwielbiane w różnych mediach.
12-01-2021 20:24 
 Ocena 1 na 1
abewu (12 punktów)
(zablokowany)
Zatem jeżeli zależy ci na napawaniu się członkostwem do jakiejś piaskownicy dla dorosłych to nie prowokuj mnie abym ściagnął na was zainteresowanie ludzi, któzy zbiją na was dowolny kapitał w tym polityczny
12-01-2021 20:27 
 Ocena 1 na 1
abewu (12 punktów)
(zablokowany)
Jak nie masz poczucia humoru to powinieneś pracować w KGB a nie bawić się w moderacje i kształtowanie opini publicznej.
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
>[teoria_spisku=ON]
>Chyba sami się prosiliśmy o wysyp trolli na forum z racji sposobu dyskutowania - możliwe nawet w jakiejś jednej sztuce osoby. Ale - lepsze to niż stadne obszczekiwanie.
>[teoria_spisku=OFF]

Czyli tak Misiu.

Po przemyśleniu sprawy doszedłem do następujących wniosków:
Jak tylko wrócę z niebezpiecznej wyprawy w góry z której być może nie wrócę : ) to się spotkamy fejs tu fejs żeby sie przeprosić.

A teraz zaśpiewam ci piosenkę specjalnie dla ciebie:

-Common barby let's go party
-yeeee, yeeeee, yeeee, yeeeeee

-Common barby let's go party
-ułaaaa, ułaaaa.

Do zobaczyska.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365