Racjonalista - Strona głównaDo treści
Antysemickie Niemcy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-03-2021 00:30Konowal (6291 punktów)Antysemickie Niemcy
Trzeba przyznać że Niemcy umieją odwracać kota ogonem

www.stefcz(*)RuUq4mH32nwLlSGGU46FeuNaqRZBNc
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Trzeba przyznać że Niemcy umieją odwracać kota ogonem
>www.stefcz(*)RuUq4mH32nwLlSGGU46FeuNaqRZBNc

Ja to widzę inaczej. Widzę to tak, że w dziejach ludzkości są chwile, kiedy panuje nastrój pokoju i następuje po nich nastrój konfliktu, co ma wg mnie związek z mocą władzy. Kiedy ta staje się potężna ludzie zaczynają nienawidzić się.

Antysemityzm jest wpisany w nastrój konfliktu, objawia się szczególnie intensywnie gdy ludzie nie chcą dłużej pokoju lecz zaczynają pragnąć wojny.

Można to opisać w ten sposób, że przejawy antysemityzmu są jaskółkami zwiastującymi nadejście wojny. Żydzi jako naród historycznie bezbronny, stoją zawsze na pierwszej linii frontu.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>naród historycznie bezbronny
Na czym polega 'historyczna bezbronność narodu'?

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>naród historycznie bezbronny
>Na czym polega 'historyczna bezbronność narodu'?

Na tym, że nie ma własnej armii z armatami.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>naród historycznie bezbronny
>>Na czym polega 'historyczna bezbronność narodu'?
>Na tym, że nie ma własnej armii z armatami.
pl.wikiped(*)ce_broń_jądrową


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>naród historycznie bezbronny
>>>Na czym polega 'historyczna bezbronność narodu'?
>>Na tym, że nie ma własnej armii z armatami.
>pl.wikiped(*)ce_broń_jądrową

No bo wszystko zmienia się.
Nawet Żydzi wpadli na pomysł, że bez karabinów nie da się żyć.

Historycznie Żydzi to nacja zmieszana z innymi, która nie miała żadnych środków obrony, więc byli idealnymi wręcz chłopcami i dziewczętami do bicia.

Kiedy ludzi nachodziło pragnienie walki oni byli pierwszymi, którzy dostawali w pysk, bo było wiadomo, że nie oddadzą. Z innymi nacjami było inaczej, jeżeli uderzyłaś pięcia w twarz upadali ale potem podnosili się i wskawiwali na plecy gryząc w kark.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Nawet Żydzi wpadli na pomysł, że bez karabinów nie da się żyć.



Żydzi bez karabinów sobie dobrze radzą.

>Historycznie Żydzi to nacja zmieszana z innymi, która nie miała żadnych środków obrony, więc byli idealnymi wręcz chłopcami i dziewczętami do bicia.

Żydzi jak gdzieś przybywali to byli dobrze zorganizowani i się nie BRONILI tylko ATAKOWALI. Hierarchiczna grupa Żydów jak przybyła na nowy teren to tylko z początku była wspierana z zewnątrz po kilku latach już doili tubylców i wspierali kolejne grupy.
Wiersz Żyda Tuwima "Anonimowe mocarstwo":

ANONIMOWE MOCARSTWO

Już w podziemiach synagog wszystko złoto leży.
Amunicje przenoszą czarni przemytnicy.
Naradzają się szeptem berlińscy bankierzy,
Dzwoni tajny telefon z warszawskiej bożnicy.

W Londynie, w wielkiej loży, już postanowiono...
Siedem pieczęci kładą masoni pod dekret.
Nad skrwawionym Talmudem żółte świece płoną,
W płachtę zwinęli szczątki i przysięgli sekret.

I zaraz Żydzi w Kremlu dostali depesze!
I skoczyła iskrówka! Zawrzały redakcje!
Paryski Rotszyld ręce zaciera w uciesze:
W Amsterdamie i Rzymie wykupiono akcje.

Smok olbrzymi od morza do morza się wije,
nocą go widza w ogniu najśmielsi lotnicy,
Ciemny łopocze w miastach i na trwogę bije,
Sygnał strzelił rakietę znad pruskiej granicy.

A po naszych miasteczkach, w straszne skwarne święto,
Wieje z sieni ziejących pomruk głuchych nowin:
"Do kościoła się zakradł pejsaty żydowin
I dzieweczkę w cegielni na mącę zarżnięto".

>Kiedy ludzi nachodziło pragnienie walki oni byli pierwszymi, którzy dostawali w pysk, bo było wiadomo, że nie oddadzą. Z innymi nacjami było inaczej, jeżeli uderzyłaś pięcia w twarz upadali ale potem podnosili się i wskawiwali na plecy gryząc w kark.

BZDURY
Żydzi jak przybyli na jakiś teren to nie zajmowali się prymitywną pracą parobków na czyjejś roli a tylko taka w tamtym czasie była możliwa. Mogli jeszcze robić przy koniach w zamian za jedzenie i dach nad głową. Stosunek ówczesnych Polaków do Żydów był taki sam jak obecnie jest w całej Europie do Arabów. Przybyli, nie robią tego co robole, to znaczy, że robole na nich robią. Jak ich nie będzie to robole będą więcej zarabiać.
Wit Stwosz stracił zarobione złoto za stworzenie ołtarza w Kościele Mariackim w Krakowie. Każdy w Polsce słyszał o Wicie Stwoszu ale jak naprawdę skończył a kto i co kupił w Warszawie za zrabowane mu pieniądze to nawet najlepsi współcześni historycy nie wiedzą. Sprawę tak zafałszowano i to przez ostatnie kilka lat, ze dzisiaj jest dwadzieścia jej wersji.
Żydzi w zaborze rosyjskim dorobili się na donosicielstwie do cara na Polaków. W archiwach rosyjskich są żydowskie donosy na Polaków, których wydania domagał się Gomułka. Niestety Związek Radziecki nie wydał nam tych donosów. Wątpię by dzisiaj nam je ujawnili.
Ludobójstwo w Katyniu zafałszowywane było przez ŻYDÓW sowieckich, polskich i pierwszego po wojnie ministra sprawiedliwości co ma takie samo nazwisko jakie nosiła za panny matka Kaczyńskich. Ciekawe czemu, to Żydom zależy na tym by nie poznać prawdy o Katyniu ?
Kobieta, która ma pierwsze miejsce na liście bezlitosnych katów płci "pięknej" ma ksywę KRWAWA ROZALIA.




Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>"Do kościoła się zakradł pejsaty żydowin
>I dzieweczkę w cegielni na mącę zarżnięto".

Nawet gdyby zło było wszechpotężne i gdyby było żydowskie w co nigdy nie uwierzę, to moją i twoją rola jest pokonać je.

Zadaniem każdego moralnego człowieka jest niedopuszczenie zła do działania i nie poprzez złość i agresję ale poprzez dobro i prawdę.

Każdy moralny człowiek ma moralny obowiązek odróżnić dobro od zła i przyjaciół od wrogów.
qwery (2864 punktów)
ten wierszyk to byl sarkazm, ale faktycznie, zydzi zaczeli mysleć wowczas o samodzielnym panstwie. wiec Tuwim zartem prawde mowił
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>ten wierszyk to byl sarkazm, ale faktycznie, zydzi zaczeli mysleć wowczas o samodzielnym panstwie. wiec Tuwim zartem prawde mowił

Tylko kilku Żydów myślało. Żydów w kupie trzymali tylko rabini. Rabini między sobą rozmawiali i prosty Żyd nie rozumiał o czym oni mówią.
qwery (2864 punktów)

>Kiedy ludzi nachodziło pragnienie walki oni byli pierwszymi, którzy dostawali w pysk, bo było wiadomo, że nie oddadzą. Z innymi nacjami było inaczej, jeżeli uderzyłaś pięcia w twarz upadali ale potem podnosili się i wskawiwali na plecy gryząc w kark.

Nacja to twor ostatnich czasów, kiedyś to Polak to był szlachcic a chlop to byl poprostu "tutejszy".
Pojęcie narodu posuje elitą i ich okolicą. Dla reszty to opium.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>naród historycznie bezbronny
>>>Na czym polega 'historyczna bezbronność narodu'?
>>Na tym, że nie ma własnej armii z armatami.
>pl.wikiped(*)ce_broń_jądrową

Pamiętam takie chwile, ze swojego dzieciństwa, związane z moim rozwojem, że chciałem się z innymi bić, pragnąłem walki.

Pamiętam też chwile, kiedy musiałem stosowac różne uniki, bo inni byli nastrojeni do walki, zwłaszcza w kontekście tego, że byłem mały i strachliwy.

Kiedy pragniesz wojny ale zachowujesz trochę rozsądku w głowie, wybierasz zawsze taka ofiarę swojego napadu, która możesz pokonać.

To pragnienie walki nie zanika wraz z dorastaniem, wprost przeciwnie, tylko ewoluuje do innych form.

Żydzi byli idealnym podmiotem do tego, żeby się wyżyć, dlatego szli na pierwszy front chcąc nie chcąc.
Wszyscy, którzy pragnęli kogoś koniecznie zbic, najepierw bili bezbronnych Żydów, dopiero potem kiedy rozuchwalali się zwycięstwami nad slabymi stawiali sobie poprzeczkę wyżej i atakowali tych, którzy byli zdolni do obrony.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>pragnienie walki nie zanika wraz z dorastaniem, wprost przeciwnie, tylko ewoluuje do innych form
Ale skoro mamy świadomość takiego pragnienia, to już je pokonaliśmy.

cr
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Pamiętam takie chwile, ze swojego dzieciństwa, związane z moim rozwojem, że chciałem się z innymi bić, pragnąłem walki.

Dlatego obce służby wykorzystują głupie dzieci i "najmądrzejszych" studentów do swoich rozgrywek.
Nic to ich nie kosztuje a głupkowi wszczepić określoną nienawiść to już będzie dalej działał samodzielnie aż do swojego zniszczenia. Niszcząc przy okazji wszystko co popadnie oczekując tylko pochwalenia.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Pamiętam takie chwile, ze swojego dzieciństwa, związane z moim rozwojem, że chciałem się z innymi bić, pragnąłem walki.
>Dlatego obce służby wykorzystują głupie dzieci i "najmądrzejszych" studentów do swoich rozgrywek.
>Nic to ich nie kosztuje a głupkowi wszczepić określoną nienawiść to już będzie dalej działał samodzielnie aż do swojego zniszczenia. Niszcząc przy okazji wszystko co popadnie oczekując tylko pochwalenia.

Czyli obaj, ja i Ty, będziemy marionetkami innych ludzi, dopóki nie porozumiemy się, nie zbudujemy kompromisu, nie określimy hierarchii władzy, nie zaufamy sobie i nie docenimy się wzajemnie.

Pomysl o tym następnym razem, kiedy na wszystko co proponuję dla wspólnego dobra, zechcesz odpowiedzieć NIE.
Arminius (25555 punktów)kto jest zagrożony?

>"Życie żydowskie wciąż jest zagrożone i nie wszyscy akceptują je jako naturalną część >społeczeństwa"

Nieporównywalnie bardziej jest zagrożone przez Żydów życie Palestyńczyków w okupowanej przez Żydów Palestynie. Więc niech Schuster nie....odwraca kota do góry nogami.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365