Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ruskie na granicy z Ukrainą.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
02-04-2021 14:11romaro (25211 punktów)Ruskie na granicy z Ukrainą.
Którzy to teraz nasi?

Picture of a HUGE #Russia|n Army fuel convoy in Crimea. Photo was first released yesterday.
1.03.21, 09:20
Zdjęcie zostało opublikowane wczoraj po raz pierwszy.

A to chyba z dzisiaj
twitter.co(*)tatus/1377926863121682433?s=09
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Którzy to teraz nasi?

Trzeba żądać ujawnienia tego co dali Dudzie do podpisania w USA.
Dziwne, że żaden Polak nie chce wiedzieć co agent CIA, Duda podpisuje w naszym imieniu.
Arminius (25555 punktów)who is who?
>Którzy to teraz nasi?

A może trochę klarowniej i bardziej po "polskiemu"?
02-04-2021 21:14 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: who is who?
>>Którzy to teraz nasi?
>A może trochę klarowniej i bardziej po "polskiemu"?

To bylo pytanie do agenta KGB. Nie bylby sobą gdyby się nie odezwał
www.racjonalista.pl/forum.php/s,840329
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Ruskie na granicy z Ukrainą.
>Którzy to teraz nasi?

Ci co bronią naszych posiadłości.


03-04-2021 09:20 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)


03-04-2021 18:14 
 Ocena 2 na 2
Arminius (25555 punktów)ci co chcieli zabrać nasze...
>>Którzy to teraz nasi?
>Ci co bronią naszych posiadłości.
>


Różnica między tymi co "bronią naszych posiadłości" (cokolwiek to oznacza), a tymi co chcieli nam je zabrać jest taka, iż ci drudzy nie pozwoliliby na opublikowanie takich fotografii dokumentujących ich jakże spektakularne zbrodnie, a fotografów robiących takie fotki, na wszelki wypadek wyekspediowaliby do łagrów nad Kołymą do pracy w charakterze lesorobów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: ci co chcieli zabrać nasze...
>>>Którzy to teraz nasi?
>>Ci co bronią naszych posiadłości.
>>Różnica między tymi co "bronią naszych posiadłości" (cokolwiek to oznacza), a tymi co chcieli nam je zabrać jest taka, iż ci drudzy nie pozwoliliby na opublikowanie takich fotografii dokumentujących ich jakże spektakularne zbrodnie, a fotografów robiących takie fotki, na wszelki wypadek wyekspediowaliby do łagrów nad Kołymą do pracy w charakterze lesorobów.

Przy czym to jest świadectwo intelektu a nie intencji czy morale.
Zrozumieli, że rozbijaja jedność wrogów poddajac się umiarkowanej krytyce ale to nie zmieniło ich zamiaru dominacji.

Tam funkcjonuje cenzura tylko jej charakter jest dużo bardziej złożony niż na Wschodzie.

Pozwalali na oskarżenia żołnierzy, generałów ale do oskarżenia Amerykanow jako agresywnej nacji dążącej do panowania nad światem nie dopuszczali.

To wszystko było skalkulowane.
Bez odpowiedniej zgody to zdjęcie nie zostałoby opublikowane.


>Snowden otrzymał azyl tymczasowy w Rosji, a w październiku 2020 prawo stałego pobytu
pl.m.wikipedia.org/wiki/Edward_Snowden

Snowden miał szczęście, że zdążył uciec, bo gdyby nie zdążył to nie wybaczyliby mu wyjawienia prawdy.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365