> >>Którzy to teraz nasi?> >Ci co bronią naszych posiadłości.> > Różnica między tymi co "bronią naszych posiadłości" (cokolwiek to oznacza), a tymi co chcieli nam je zabrać jest taka, iż ci drudzy nie pozwoliliby na opublikowanie takich fotografii dokumentujących ich jakże spektakularne zbrodnie, a fotografów robiących takie fotki, na wszelki wypadek wyekspediowaliby do łagrów nad Kołymą do pracy w charakterze lesorobów.Przy czym to jest świadectwo intelektu a nie intencji czy morale. Zrozumieli, że rozbijaja jedność wrogów poddajac się umiarkowanej krytyce ale to nie zmieniło ich zamiaru dominacji. Tam funkcjonuje cenzura tylko jej charakter jest dużo bardziej złożony niż na Wschodzie. Pozwalali na oskarżenia żołnierzy, generałów ale do oskarżenia Amerykanow jako agresywnej nacji dążącej do panowania nad światem nie dopuszczali. To wszystko było skalkulowane. Bez odpowiedniej zgody to zdjęcie nie zostałoby opublikowane.  > Snowden otrzymał azyl tymczasowy w Rosji, a w październiku 2020 prawo stałego pobytupl.m.wikipedia.org/wiki/Edward_SnowdenSnowden miał szczęście, że zdążył uciec, bo gdyby nie zdążył to nie wybaczyliby mu wyjawienia prawdy.
|