Racjonalista - Strona głównaDo treści
Musk zawiezie kobietę na Księżyc

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
18-04-2021 13:36MaxGolonko3 (3459 punktów)Musk zawiezie kobietę na Księżyc
Grafika:

bi.im-g.pl(*)otuje-ladownik-do-podrozy-.jpg

Znany ateista (siedmioro dzieci z kolejnymi kobietami), najbogatszy człowiek świata
dostał od NASA kontrakt na prawie 3 mld dolarów na postawienie astronautów na "glebie" Księżyca.

Na razie SpaceX Elona Muska wozi astronautów na ISS czyli stację kosmiczną orbitującą Ziemię na wysokości ponad 400 km.

next.gazet(*)uje-statek-ktory-wyladuje.html

Miłego dnia
p.s.
Zważywszy na kompletną niezgodność Starego Testamentu z odkryciami nauki
żaden, absolutnie żaden człowiek o sprawnej psychice i inteligencji powyżej 115 IQ nie wierzy w życie pozagrobowe.
Dlatego Musk jest OK i gody zaufania IMHO
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Nikt chyba nie wierzy w działanie Windowsa bez Intela. Jeżeli Intel rozpadnie się czynność Windowsa też zamiera.

Program nie może działać bez procesora może natomiast przenieść się na inny procesor.

Kiedy roboty zaczną już się samoreplikowac i przenosic oprogramowanie ze starego, umierającego sprzętu na nowy, wtedy będziemy mogli powiedzieć o życiu po śmierci.
Arminius (25555 punktów)marnowanie grosza
>Grafika:
>bi.im-g.pl(*)otuje-ladownik-do-podrozy-.jpg
>Znany ateista (siedmioro dzieci z kolejnymi kobietami), najbogatszy człowiek świata
>dostał od NASA kontrakt na prawie 3 mld dolarów na postawienie astronautów na "glebie" Księżyca.
>Na razie SpaceX Elona Muska wozi astronautów na ISS czyli stację kosmiczną orbitującą Ziemię na
>wysokości ponad 400 km.
>next.gazet(*)uje-statek-ktory-wyladuje.html
>Miłego dnia
>p.s.
>Zważywszy na kompletną niezgodność Starego Testamentu z odkryciami nauki
>żaden, absolutnie żaden człowiek o sprawnej psychice i inteligencji powyżej 115 IQ nie wierzy w
>życie pozagrobowe.
>Dlatego Musk jest OK i gody zaufania IMHO

To marnowanie publicznych pieniędzy ( NASA) z powodu politycznej poprawności. Skoro Musk jest taki bogaty - dlaczego ma jeszcze dostawać tak wielkie pieniądze na realizowanie swoich fantasmagorii idiotycznych? Czyż nie lepiej byłoby za te pieniądze kupić szczepionkę na covid dla jakiegoś kraju afrykańskiego?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: marnowanie grosza
>Skoro Musk jest taki bogaty - dlaczego ma jeszcze dostawać tak wielkie pieniądze na realizowanie swoich fantasmagorii idiotycznych?



Dlatego, że to jest istotą tego systemu społecznego.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365