> wolę Dostojewskiego czytać po angielsku niż po polsku, Wiedźmina po raz pierwszy czytałem po angielsku Przekład był bardzo dobry, doskonale oddany sarkastyczny humor Sapkowskiego. znajomość jęz obcych upośledza, dlatego jestem geniuszem bo nie znam żadnego, nawet polskiego (nie zdałem matury z polskiego, choć z matematyki, fizyki miałem 5)
dlatego Polacy są niedorozwojki, wszyscy uczą się j obcych, co nas upośledza
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|