 |
Satanistyczna sekta w Watykanie! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-03-2010 21:53 | Madman (7811 punktów) | Satanistyczna sekta w Watykanie!
5 na 5 | Kojarzycie księdza Gabriela Amortha? Bodajże najsłynniejszy egzorcysta, autor kilku głośnych książek, guru wszystkich katolickich demonologów i osób wszędzie widzących szatana. Jak donosi Fronda, ks. Amorth wywołał niemały skandal. W książce Marco Tosattiego "Ojciec Amorth. Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z Szatanem" stwierdził, że w Watykanie (najciemniej pod latarnią!) działa sobie w najlepsze satanistyczna sekta. Jej członkami są księża, prałaci i kardynałowie. Skąd taka wiedza? Otóż rewelacje te ujawniły wyrzucane z opętanych nieszczęśników demony. W obronie watykańskich duchownych stanął hiszpański demonolog ks. Jose Antonio Fortea Cucurull. Stwierdził on, że "nie można wierzyć temu, co mówią demony podczas egzorcyzmów, bo one wtedy często kłamią. Odróżnienie tego, czy mówią prawdę, czy nie, w wielu przypadkach jest niemożliwe". Ja osobiście nie wierzę, żeby tak doświadczony i utalentowany egzorcysta jak ks. Amorth dał się nabrać jakiemuś demonowi.  Ciekawie w tym Watykanie mają. Niby najmniejsze państwo świata (nie licząc kolonii), a nawet satanistów mają.  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | lontri (16088 punktów) |
Skoro Szatan (wiesz dlaczego z dużej litery?  ) ustami opętanych może ordynarnie kłamać, to jest prawdopodobne, że jego szczególna wściekłość w odpowiedzi na imię Jana Pawła II padające w czasie egzorcyzmów jest tylko pozorowana! Wniosek I: Ojciec Pio jest jednak bardziej święty niż Jan Paweł II. Wniosek II: Czyżby ... ? Groza...
BENE DOCET QUI BENE DISTINGUIT
|
|
|  | 8 na 8 | rudyment (3233 punktów) | > Ciekawe, dlaczego taki demon, który potrafi okłamać renomowanego egzorcystę mimo tortur święconą wodą, nie może w ogóle udawać braku opętania, żeby się ksiądz odczepił...  Ksiądz, jak się przyczepi, to się już nie odczepi - bo z czego by żył?
Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
|
|
|  | 5 na 5 | lontri (16088 punktów) |
Jak zapewne niektórzy jeszcze pamiętają, szczytowym osiągnięciem radzieckiej psychiatrii było wprowadzenie do światowej nozologii medycznej terminu schizofrenii bezobjawowej. Schizofrenię bezobjawową diagnozowano u osób pozornie zdrowych, u których bardzo wyraźnie występował brak jakichkolwiek symptomów psychozy. Jak wiadomo, brak jakichkolwiek symptomów schizofrenii i pełne zdrowie psychiczne są w zasadzie bardzo szkodliwe dla zdrowia psychicznego, gdyż zaburzają harmonię współżycia jednostki z pozostałymi elementami ideologicznie poprawnego systemu społecznego. Osobiście cieszę się, że demonolodzy i egzorcyści chrześcijańscy podążają świetlistą drogą, równoległą do tej wytyczonej przez pionierów radzieckiej psychiatrii. Należy zaznaczyć, że ten wielki postęp w medycynie byłby niemożliwy, gdyby uczeni radzieccy nie zaznajomili się wcześniej z osiągnięciami naukowców III Rzeszy, którzy byli niezwykle skuteczni w eliminowaniu wszelkich chorób psychicznych. Jaka jest skala krypto-opętań? Sądzę, że ogromna! Do grup szczególnie zagrożonych, jeśli już nie wprost dotkniętych działaniem Złego należą zapewne tabuny innowierców, odszczepieńców, konwertytów, wróżek, astrologów i ateistów, o masonach nie wspominając. Egzorcyści będą mieli mnóstwo pracy, co najmniej do dnia Sądu, o ile sam Jezus, za pozwoleniem Jana Pawła II i Maryi nie przedłuży im licencji jeszcze na jakiś czas potem.
BENE DOCET QUI BENE DISTINGUIT
|
|
9 na 9 | Kurczewski (2471 punktów) | Moim zdaniem wszyscy łowcy czarownic (tak dosłownie rozumianych jak i symbolicznie) wcześniej czy później popadają w paranoję i zaczynają widzieć wrogów dokładnie wszędzie. Nie sądzę żeby człowiek zajmujący się przez całe życie "demonami" i traktujący to ze śmiertelną powagą mógł być bardziej odporny niż tropiciele spisków żydowskich, masońskich czy jakichkolwiek innych. Ot- "pałka się przegła i jakaś szajbka w dekiel bije". erka.ovh.org/
|
|
3 na 3 | sztejkat (4743 punktów) | Odpowiem ironicznie:
Dla każdego wierzącego w dobrego Boga Stwórcę musi być oczywistym, że Kościół jest dziełem Szatana.
Bóg ojciec stworzył bowiem człowieka na swoje podobieństwo, dał mu Ziemię we władanie, dał wolną wolę, rozum i dobre serce w nadziei, że Człowiek rozwinie się w pełni i stanie równo prawnym dojrzałym partnerem swego stwórcy. Szatan w swej złośliwości musiał znaleźć sposób by temu zapobiec. Czyż nie ma lepszego sposobu by rozbić ducha człowieka niż rozdzielić umysł i ciało? Co lepiej zniszczy zdolność poznawania dobra i zła, niż nadanie zewnętrznych praw moralnych? Co skuteczniej zniewoli rozum niż uznanie Jednej Prawdy? Czym pozbawić wolności jak nie doktryną bezwzględnego posłuszeństwa? Nic tak nie wspiera władzy jak strach i nadzieja - niech więc dawcy nadziei rozdają też wieczny strach.
Wszystko to idealnie realizuje Kościół. Jak więc może być czymś innym niż dziełem Szatana?!
Powyższe wnioskowanie zostało przeprowadzone celowo, złośliwie i ze z góry określoną tezą. Mam jednak nadzieję, że nie można mu odmówić pewnej spójności i dozy logiki.
Pozdrawiam,
Tomasz Sztejka
|
|
 | 1 na 1 | lontri (16088 punktów) |
Wszak to nie sam Bóg stworzył Szatana? Czyż przez Szatana nie działa sama Nieskończona Mądrość Boża, która w tego samego Szatana tchnęła życie? Czyż opętany przez Szatana nie może w takim razie powiedzieć, że to sam Bóg go opętał? Czyż Bóg nie może działać cudów przez Szatana Swoją Własną Mocą? O maluczcy! Któż z ludzi przekonanych o sile własnego rozumu pojmie do końca logikę dzieł Bożych?
BENE DOCET QUI BENE DISTINGUIT
|
|
5 na 5 | Psyk (14071 punktów) | Trzeba diabły wariografem przesłuchać. Albo zatrudnić tych z CIA. Po podtapianiu wodą święconą żaden diabeł nie kłamie.
Jeśli Jezus rzeczywiście istniał, upadłby na twarz przed odkurzaczem.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|