Witam wszystkich bardzo ciepło !
I od razu zapraszam do Paltkowego Klubu AA (Ateistycznych Ateistów ). Który został założony prze zemnie z myślą dla osób które kręcą się na tej zacnej stronie (Wazelino Przybywaj ! )
-O co chodzi ?
Sama ideała Paltokowego Klubu AA polega na tym aby zrobić z nas jeszcze większych niewolników internetu po to aby każdą chwilą spędzić na dyskutowania o szczytnych rzeczach/ideach.
-Dla Kogo jest skierowana ?
Dla wszystkich kulturalnych ludzi , którzy szukają inteligentnych niekoniecznie pełnych powagi dyskusji/rozmów .
Nie kryje , że pokój w główniej mierze służy aby zjednoczyć takie osoby które np: chcą uczestniczyć w spotkaniach racjonalistycznych , które organizowane są w większych miastach ale nie mogą bo np: mieszkają za daleko albo są za młode tudzież brak im pieniążków/czasu na dojazd itp itd .
Ale nie tylko liczę także na pomoc weteranów/seniorów , którzy swoją wiedzą , racjonalnym spojrzeniem na świat będą przekazywać młodym głupim ludziom np: Takim jak ja . Oraz dyskusje które pomiędzy takimi weteranami będą się zawiązywać, a które jak wszyscy wiemy są arcyciekawe ( Więcej wazeliny ! ) .
Tak więc jesteś zainteresowany . Jesteś gotowy aby marnować swój cenny czas !
Najpierw musisz zapoznać się z zasadami które obowiązują w naszym klubie
1. Admin jest Bogiem
2. Nie nadużywamy brzydkich słów .
3. Czarny humor jest dozwolony jeśli nikomu to nie przeszkadza
4. Nie pokazujemy swoich genitaliów na kamerce
5. Nie obrażamy innych członków Klubu AA
A teraz jak się dostać do Klubu
1. Rejestrujecie się na stronie
www.paltalk.com i z tej samej strony ściągacie program .
2. Włączacie program logujecie się do niego i szukacie przycisk "View All " powinien się znajdować w prawym dolny rogu .
3. Pokazuje wam się okienko listy pokoi
- W lewym okienku macie spis kontynentów i zainteresowań
-Wybieracie Europe
-A następnie szukacie Poland
-W prawym okienku wyskoczyła wam lista pokoi na Kanale w Poland
-Szukacie pokoju o nazwie Klub AA
- Klikacie dwa razy i powinno wam wyskoczyć okienko , w którym musicie wpisać hasło
Hasło to - Bug
- Gdy jesteście Witacie się a ja wam wszystko tłumaczę lub ludzie którzy będą wiedzieć o co chodzi .
Pokój postaram się zakładać codziennie ale nie zawsze tak będzie. W przyszłości po proszę o pomoc zaufanych ludzi którzy razem z nimi będziemy stawiać pokój jeśli ktoś nie będzie mógł (Jeśli oczywiście interes się rozkręci ).
Pytania proszę kierować tutaj lub na e-mail
moc.liamG@repetsk FB Patryk Teper oraz na skype Patryk9109
Koledzy i Koleżanki Liczę na was !