Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wstępny program pobytu Sanala Edamaruku w Warszawie 30.06 - 01.07

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
28-06-2012 20:47Jacek Tabisz (30006 punktów)Wstępny program pobytu Sanala Edamaruku w Warszawie 30.06 - 01.07
Ocena 2 na 2
WSTĘPNY PROGRAM POBYTU SANALA EDAMARUKU W WARSZAWIE 30.06. - 01.07. 2012

30.06. Sobota

19.25 - 20.00: Powitanie na lotnisku. Uczestniczą: Jacek Tabisz, Kaja Bryx, członkowie Zarządu Oddziału Warszawskiego i członkowie oraz sympatycy Oddziału Warszawskiego, razem ok. 12 os.
przejazd na kolację (Nina)
20.30: kolacja w restauracji Kampania Piwna, ul. Podwale 25 (Połmisek mięs grillowanych z dodatkami "Kampania" na 2 os. 60 zł, dania bezmięsne także)
Przejazd na nocleg (Nina)

01.07. Niedziela

10.30: Zwiedzanie Wilanowa (wstęp wolny): uczestniczą Jacek Tabisz, Kaja Bryx i chętni członkowie i sympatycy
11.30: Przejazd do Łazienek (Nina)
12.00: Koncert Chopinowski w Łazienkach, uczestniczą: j.w.
13.00: Spacer w Łazienkach j.w.
14.00: Przejazd na obiad (Nina)
14.30: Obiad w Pierogarni Al. Jerozolimskie/Nowy Świat, uczestniczą: Jacek Tabisz, Kaja Bryx, ?
15.45: Przejście do Muzeum Narodowego
16:00: Zwiedzanie Muzeum Narodowego, Al. Jerozolimskie: Jacek Tabisz + ?
18.00: Przejazd/Przejście Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem (Pałac Staszica, Uniwersytet, Pałac Namiestnikowski/Prezydencki itd.) Jacek Tabisz +?
19.00: Muzeum Historyczne, Rynek Starego Miasta 28/42, z filmem Jacek Tabisz +?
20.00: Spacer po Starym Mieście + kolacja (kolejnosć do wyboru) Jacek Tabisz + ?

02.07. Poniedziałek

9.30: Zwiedzanie PKiN: Nina +Michał
10.30: Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego (lub inne) Michał +?
12.00: Lunch albo przekąska (np. w PKiN): Nina, Michał +?
13.00: Debata, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, ul. Pańska 3
15.30: Wyjazd z Warszawy (Andrzej Wendrychowicz)
----------------------

przygotowała koordynatorka wizyty Sanala na Warszawę
Nina Sankari
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jacek Tabisz (30006 punktów)
Będą też inne miasta - Kraków, Katowice, Wrocław, Szczecin i Poznań - ale o tym w swoim czasie. Pragnę gorąco podziękować moim koleżankom i kolegom z Warszawy, a w szczególności Ninie, za tak dobry plan zwiedzania Warszawy. Na myśl o tym, że posłuchamy sobie razem Chopina aż się uśmiecham. Super!!

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365