Przydałoby się krótkie uzasadnienie dla każdej takiej decyzji. Za jedne posty dostaję ostrzeżenia, choć nie ma w nich nic co by na to zasługiwało, a w innych przekraczałem granicę (wcześniej, bo już tego nie robię), a posty nadal wiszą bez ostrzeżenia. Oczywiście chodzi o zgłoszenia, ale zgłaszałem wiele postów zasługujących na ostrzeżenia i ich nie dostawały. |