Siedziało w brudnopisie, ale ostatnie dyskusje skłoniły mnie do zainicjowania REWOLUCJI! A więc sformowania RRM-RP, czyli Racjonalnej Rady Ministrów Rzeczpospolitej Polskiej!
Bo oto MY RACJONALIŚCI IDZIEMY PO WŁADZĘ! A zatem wstępnie:
szarley - Szef Racjonalnej Rady Ministrów w składzie: Hamerlik Konopka - minister gospodarki, finansów i nauki, chętnie racjonalistka - minister siły i przemocy, Henryk.K - minister ateizmu, MaxGolonko3 - minister wyznań religijnych, Duch Prawdy - minister propagandy, Arminius - minister d.s. żydów, okragly - minister piekła i sprawa zagranicznych, (... reszta składu? Propozycje, zmiany, wiceministrowie?) |