Jako dziecko uwielbiałam czytać, ale mam trudności z powrotem do czytania, ponieważ większość książek wydaje mi się nudna i prawie nie pamiętam, co czytałam. Książka, która ponownie zachęciła mnie do czytania, to „Obcy, ale Albert Camus”. Lubię czytać książki napisane językiem przenośnym, który nie jest zbyt trudny do odczytania, ma dobry poziom pisania i jest przygodą/sci-fi/horrorem, co ogólnie stanowi interesującą fabułę. |