Książka, z którą poczujesz się jak ze starym przyjacielem.
Książka, która przenosi Cię w miłe chwile w Twoim życiu. Albo ulubieniec z dzieciństwa. Lektura uniwersytecka, która zapadła Ci w pamięć. Może coś, co zmieniło Cię na stałe.
Proszę pomóż mi wyjść z kryzysu, jestem zdesperowana!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.