 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-01-2008 20:14 | placownik (17853 punktów) | Blog roku 2007
2 na 2 |
Z pewnością większość z nas ma jeden, a może nawet kilka, ulubionych blogów na które, jeśli nie codziennie to przynajmniej raz na jakiś czas zagląda. Są też na pewno wśród nas i tacy, którzy sami blog prowadzą. Czy znajdzie się wśród nich blog roku 2007? Możemy mieć na to wpływ. Proponuję zgłaszanie w tym wątku blogów wartych Waszym zdaniem uwagi i oddania na nie swego głosu. Gdyby wśród zgłoszonych znalazły się propozycje rzeczywiście wartościowe i warte popularyzacji, poddaję pod rozwagę Redakcji możliwość rozesłania do osób które wpisały się na Internetową Listę Ateistów i Agnostyków zachęty do oddania głosu na rekomendowane przez Racjonalistę blogi. Warto dodać, że w zeszłorocznej edycji tego konkursu zwycięzcy uzyskiwali nieco ponad 5 tysięcy głosów. Moja propozycja to blog Migotanie słów w kategorii Kultura. Blog może nie zachwyca swą szatą graficzną, jednak posiada rzadką wśród blogów cechę - każdy niemal wpis zmusza do myślenia. Gorąco polecam zwłaszcza miłośnikom matematyki, ale też i tym którym matematyka, w jej szkolnym wydaniu, jeszcze po latach śni się po nocach. Pozdrawiam | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Tuuli (3 punktów) | Hm... Faktycznie interesujący ten blog. o inne kategorie się nie martwię - liczę, że ludzi są na tyle inteligentni, aby wybrać dobrze, ale... "Teen" - będzie porażka! Już widzę kolejny "sweet blog", coś pisane tzw. "Trawką"...
|
|
| placownik (17853 punktów) | |
|
 | | Małgorzata Leśniak (3242 punktów) | > Mój wątek nie spotkał się, jak widać, ze zbyt wielkim zainteresowaniem.
To nieprawda. Migotanie słów czytam. Już na ten blog głos oddałam. Nie tylko dlatego, że jestem z Krakowa...
Serdecznie pozdrawiam.
|
|
|  | | placownik (17853 punktów) |
> To nieprawda. Migotanie słów czytam. Już na ten blog głos oddałam.
Szkoda, że w Twoje ślady poszło tak niewielu.
Serce boli, że jako środowisko tracimy szansę zaakcentowania naszej obecności w polskiej blogosferze. A ten blog, jak żaden, doskonale się do tego celu nadaje. Pozostaje tylko zazdrościć skuteczności UPR-owskiej sekcie (mam nadzieję, że jej członkowie zbytnio się na mnie nie obrażą za to określenie), której członkowie swoimi głosami sprawili, że blog autorstwa ich guru, w kategorii Polityka wyprzedza następne o kilka długości. A nas nie stać nawet na to, żeby przeskoczyć takie kuriozum jak blog (a raczej tablicę ogłoszeń) Chmielnickiego Stowarzyszenia Kulturalnego.
Mamy czas do 29 stycznia. Może jeszcze coś się zmieni?
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| Tuuli (3 punktów) | Więc i ja zachęcam do głosowania: tuuli.blog.onet.pl/- nie zrażać się od razu tym, że Onetowski... Gdyby ktoś z Was - nieważne, czy płynących z prądem, czy pod prąd uważa, że mój Teen Blog (a co - jestem nastolatką!) zasługuje na przejście do kolejnego etapu, to może wysłać JEDEN SMS pod numer: 71222 w treści wpisując: J00227. Wszystkim dziękuję. I pamiętajcie! Razem pójdziemy w stronę słońca! Chwycimy się za ręce, a nad nami zaświeci piękna tęcza, w której odbijać się będą uśmiechnięte twarze
|
|
 | | Kelly (2051 punktów) | Nie rozumiem ludzi, którzy zgłaszają do tego konkursu blogi prowadzone zaledwie kilka miesięcy. To ma być blog ROKU, a nie blog półrocza!
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|