Z uwagi na niedawną wizytę Sanala, spotkanie wrocławskiego oddziału 12 lipca w INS Ram Pam Pam Pam, o 18:00, będzie miało całkowicie otwarty charakter - wszystkie tematy możliwe i mile widziane. Zapraszamy!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.