Dnia 26 lipca, o godzinie 18:00, w Instytucie Niezłych Sztuk Ram Pam Pam Pam (nad Pizzą Hut na Rynku Wrocławskim) odbędzie się spotkanie pdt. "Indyjscy Racjonaliści" poświęcone wrażeniom z wizyty Sanala Edamaruku w Polsce. Spotkanie poprzedzę wstępem, jako, że towarzyszyłem Sanalowi w trakcie jego pobytu w Polsce. Do wygłoszenia swoich uwag i opinii prosimy też innych uczestników spotkań z Sanalem we Wrocławiu i nie tylko (jeśli ktoś chce przybyć z Warszawy, albo Katowic – zapraszamy). Na spotkaniu przedstawię wiele nowych informacji o ateizmie i racjonalizmie w Indiach, o indyjskich „ludzio – bogach”, o wierzących w nich szalonych politykach (których i poza Indiami nie brakuje). Podczas licznych rozmów z Sanalem dowiedziałem się wiele o projektach antyreligijnych i edukacyjnych jego stowarzyszenia, co również postaram się zreferować. |