Nie pierwszy już raz dostałem takiego E-mila, jak pewnie większość z was! "To od mojego znajomego, on zna tych ludzi i mówi że to Rzeczywiście działa. Pozdrawiam Wszystkich. BARDZO WAŻNE Jeśli usuniesz ten list... będzie to oznaczać ze naprawdę nie masz serca Cześć, jestem 29 letnim ojcem. Ja i moja żona mieliśmy razem cudowne życie Bóg pobłogosławił nas także dzieckiem. Nasza dziesięciomiesięczna córka ma na imię Renata . Niedawno lekarz wykrył raka mózgu w jej malutkim ciele Jest tylko jedna droga, aby ja ocalić...operacja. TO przykre, ale nie mamy dość pieniędzy na operacje. AOL i ZDENT zgodziły się nam pomóc. Jedyny sposób w jaki mogą to uczynić polega na tym, ze ja wysyłam ten list do Ciebie, a ty wysyłasz go do innych ludzi. AOL sprawdza ile osób dostało ten list. Każda osoba która otworzy i przęśle list dalej, do co najmniej trzech osób podaruje nam 32 centy proszę, pomóż nam!" Nie chodzi o strach przed posądzeniem mnie o bezsercowość, ale jeśli to "Rzeczywiście działa", to chciałbym wiedzieć jak! Jaki interes ma w tym całym zamieszaniu AOL i ZDENT?
|