> A ja od tytułu ....Eeee... temat to już chyba ma: > (...)referat na tenat Nietzsche(...) Swoja drogą ostatni użytkownicy nie do końca rozumieją co oznacza nazwa działu - "Nauka" i interpretują ją jako dział "szkoła", "nauczanie początkowe" czy coś w tym stylu
|