Przepraszam, przed chwilą zamieściłem wątek w niewłaściwym miejscu... Ponawiam go tutaj... Właśnie piszę rozdział mojego doktoratu ("Miedziany Pielgrzym - pomniki Jana Pawła II w latach 1980 - 2003") poświęcony kontrowersjom towarzyszącym badanemu przeze mnie (naukowo, obiektywnie) zjawisku. Zapraszam Państwa do dyskusji i wyrażenia swoich zarzutów, wątpliwości, zniesmaczeń... Można też pisać na adres lp.pw@nailir
Trudno wyrazić swoje zdanie wobec poglądu, którego się nie zna. Nie wiem niestety, czy praca jest z dziedziny metalurgii, sztuk plastycznych, socjologii czy tez może innej jakiejś dziedziny? Prosiłbym o bliższe wskazówki
Jestem historykiem sztuki - moja praca jest z tego zakresu. Choć nie uciekam przed próbą odpowiedzi na pytanie skąd takie zjawisko się bierze. Praca składa się z trzech części - ZJAWISKO - AUTOR - DZIEŁO (180 s. syntezy) + rozległego katalogu (215 obiektów).
Jako niefachowcowi w dziedzinie historii sztuki trudno mi sie tutaj wypowiadać. Może co najwyżej w kwestii ZJAWISKA - kto, dlaczego, za co i po co postawił facetowi tyle pomników. Zdaje się,ze zjawisko dotyczy wyłącznie lub prawie wyłacznie Polski?
>Jestem historykiem sztuki - moja praca jest z tego zakresu A czy masz jecszcze mozliwosc zmiany tematu Twojej pracy ?
. Choć nie uciekam przed próbą odpowiedzi na pytanie skąd takie zjawisko się bierze. Jestes pewien ?
Praca składa się z trzech części - ZJAWISKO - AUTOR - DZIEŁO (180 s. syntezy) + rozległego katalogu (215 obiektów). Jezeli Twoja praca bedzie rownie enigmatyczna jak Ty, to wydaje mi sie, ze masz szanse na stworzenie czegos zupelnie nowego...