Autorem informacji jest ten, który zapisze ją jako pierwszy i będzie mowa o dziele jako odkryciu czegoś o czym nikt jeszcze nie wiedział. Nagrodą jest to, że dobrowolnie ktoś (instytucja finansowa) użyczy mu dóbr materialnych by mógł kontynuować pracę jeśli będzie miał ochotę to robić nadal a nie odpoczywać lub poświęcać czas innym (co również może robić). Rada globalna lub jej podlegająca rozstrzyga o wysokości dóbr jeśli autor-odkrywca nie określi sam swoich potrzeb, które będą podlegały analizie punktowej stworzonej w systemie globalnym danej cywilizacji.  . Ale np.: Brak kwestii hierarchizacji i decentralizacji RADY GLOBALNEJ. To wymyśli ktoś inny oczywiście będzie to praca zespołowa i zespół badawczy będzie jej autorem. czyli Autorem odkrycia jest Mikołaj Kopernik i jemu przelewa się 4388 punktów konsumpcyjnych - waluty, którą zamieni według własnej woli na co zechce lub przekaże punkty innemu podmiotowi lub organizacji o ukonstytuowanym statusie (czyli z prawem do posiadania konta punktowego). (to już prawie mamy) Współczuję wszystkim organizacjom działającym dziś bezprawnie wybiegając w przyszłość. Ale co najlepsze będziemy mieli ubaw.  Wzywam wszystkie kraje świata do uhonorowania nas za odkrycie "klucza". Dajcie co łaska, my przecież niczego nie potrzebujemy poza szacunkiem. |