Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cała prawda o Nas

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
04-11-2003 12:13eryk-noeCała prawda o Nas
Moje spostrzeżenia troszkę Was zdziwią ale są realne.
czy istnieje reinkarnacjia i życie pozagrobowe? -TAK.Człowiek a raczej dusza człowieka Tak jak i Jeauza powraca do życia. Jezus zmartwychwstał tak jak człowiek po śmierci klinicznej lecz z pamięcią o tym co było i jest .Jezus dawał nam lekcjie wiary i pokory ,miłości i szcunku .Był poczęty bez grzechu ipokazał że można przejść przez zycie bez grzechu,ale ludzie żle go zrozumieli i sądzili że on przybył aby nas zbawić.Każdy sam musi zapracować na zbawienie ,dlatego powracamy my-nasze dusze i uwięzione w ciele muszimy mauczuć soię tego czego uczył nas Jezus.Powracamy lecz z zanikiem pamięci z czystą karta .- DLACZEGO ?

marcin_s
>Moje spostrzeżenia troszkę Was zdziwią ale są realne.
>czy istnieje reinkarnacjia i życie pozagrobowe?
>-TAK.Człowiek a raczej dusza człowieka Tak jak i Jeauza
>powraca do życia. Jezus zmartwychwstał tak jak człowiek po
>śmierci klinicznej lecz z pamięcią o tym co było i jest
>.Jezus dawał nam lekcjie wiary i pokory ,miłości i szcunku
>.Był poczęty bez grzechu ipokazał że można przejść przez
>zycie bez grzechu,ale ludzie żle go zrozumieli i sądzili że
>on przybył aby nas zbawić.Każdy sam musi zapracować na
>zbawienie ,dlatego powracamy my-nasze dusze i uwięzione w
>ciele muszimy mauczuć soię tego czego uczył nas
>Jezus.Powracamy lecz z zanikiem pamięci z czystą karta .-

Tylko skąd ty o tym wszystkim wiesz? Zdziwiony jestem, że dostałeś się do naszych najpilniej strzeżonych tajemnic. Teraz, kiedy wyszły na jaw, racjonalizm, ateizm, materializm są pozbawione sensu. O my biedni!
kanu
Można wierzyć i w krasnoludki. Jeśli piszesz, że coś jest to udowodnij to
Marfik
>Można wierzyć i w krasnoludki. Jeśli piszesz, że coś jest to udowodnij to

Z krasnoludkami będzie bez problemów: wystarczy przeczytać lekturę ze szkoły podstawowej: "O sierotce Marysi i siedmiu krasnoludkach" nie pamiętam autora, dawno to było....
sennewald (5 punktów)
>Moje spostrzeżenia troszkę Was zdziwią ale są realne.
>czy istnieje reinkarnacjia i życie pozagrobowe?
>-TAK.Człowiek a raczej dusza człowieka Tak jak i Jeauza
>powraca do życia. Jezus zmartwychwstał tak jak człowiek po
>śmierci klinicznej lecz z pamięcią o tym co było i jest
>.Jezus dawał nam lekcjie wiary i pokory ,miłości i szcunku
>.Był poczęty bez grzechu ipokazał że można przejść przez
>zycie bez grzechu,ale ludzie żle go zrozumieli i sądzili że
>on przybył aby nas zbawić.Każdy sam musi zapracować na
>zbawienie ,dlatego powracamy my-nasze dusze i uwięzione w
>ciele muszimy mauczuć soię tego czego uczył nas
>Jezus.Powracamy lecz z zanikiem pamięci z czystą karta .-
>DLACZEGO ?

sennewald (5 punktów)
>Moje spostrzeżenia troszkę Was zdziwią ale są realne.



na temat reinkarnacji mowia religie wschodu a co do istnienia jezusa to mam watpliwosci:O




>czy istnieje reinkarnacjia i życie pozagrobowe?
>-TAK.Człowiek a raczej dusza człowieka Tak jak i Jeauza
>powraca do życia. Jezus zmartwychwstał tak jak człowiek po
>śmierci klinicznej lecz z pamięcią o tym co było i jest
>.Jezus dawał nam lekcjie wiary i pokory ,miłości i szcunku
>.Był poczęty bez grzechu ipokazał że można przejść przez
>zycie bez grzechu,ale ludzie żle go zrozumieli i sądzili że
>on przybył aby nas zbawić.Każdy sam musi zapracować na
>zbawienie ,dlatego powracamy my-nasze dusze i uwięzione w
>ciele muszimy mauczuć soię tego czego uczył nas
>Jezus.Powracamy lecz z zanikiem pamięci z czystą karta .-
>DLACZEGO ?
JAWNUTA
CHOROBA RÓŻNE MA OBJAWY . CIEBIE NIE JESTEM W STANIE ZAKWALIFIKOWAĆ DO ŻADNEJ JEDNOSTKI CHOROBOWEJ.
POZOSTAJE MI CIEBIE NAZWAĆ HOMO ERECKUS / zaznaczam to nie jest choroba/ - zanim wyciągniesz pochopne wnioski co do nazwy, radzę zerknąć do encyklopedi, jeżeli wiesz co to jest
;P
ardor
>Moje spostrzeżenia troszkę Was zdziwią ale są realne.
>czy istnieje reinkarnacjia i życie pozagrobowe?
>-TAK.Człowiek a raczej dusza człowieka Tak jak i Jeauza
>powraca do życia. Jezus zmartwychwstał tak jak człowiek po
>śmierci klinicznej lecz z pamięcią o tym co było i jest
>.Jezus dawał nam lekcjie wiary i pokory ,miłości i szcunku
>.Był poczęty bez grzechu ipokazał że można przejść przez
>zycie bez grzechu,ale ludzie żle go zrozumieli i sądzili że
>on przybył aby nas zbawić.Każdy sam musi zapracować na
>zbawienie ,dlatego powracamy my-nasze dusze i uwięzione w
>ciele muszimy mauczuć soię tego czego uczył nas
>Jezus.Powracamy lecz z zanikiem pamięci z czystą karta .-
>DLACZEGO ?
:O
...tak...zmienimy leki... stanowczo... proponuję różowe czopki.
A swoją drogą ciekawe połączenie religii katolickiej i metempsychozy.

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365