wy sie nazywacie racjonalistami?? ok niech wam bedzie, ale na pewno nie jest to racjonalizm liberalny. Czy kazdy kto mysli inaczej od was musi byc zly? czy kazdy kto wierzy w cos jest zly? czy to znaczy ze jesli cos ma dla nie znaczenie to jestem zla? chyba nie o to w tym chodzi...racjolannie pojmowac wiare to chyba najwazniejsze...przesiewac co dobre a co zle...co czyni nas lepszymi, a nie wszysto odrzucac. |