>Facet wykonał eutanazję i przyznał się do tego otwarcie - brawo! Z tego, co wyczytałem, lekarz nie poniósłby poważniejszych konsekwencji, gdyby tylko przygotował zastrzyk i pozwolił, żeby pacjent sam go sobie zaaplikował. To się nazywa hipokryzja legislacyjna...
|