>Prosze niech mi ktos to wyjasni!!! Z punktu widzenia KK wszystko jest sektą, co nie jest KK. Więc jeśli kosciół Nowoapostolski nie jest KK to jest sektą. Twoje pytanie sprowadza się więc do pytania: czy kosciół Nowoapostolski jest KK. Chyba na to już umiesz sobie odpowiedzieć.
|