Racjonalista - Strona głównaDo treści
Istota duszy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
28-06-2004 13:49webmaster (moderator)Istota duszy
Totalna ściema, kompromitacja.. zwróćcie uwagę na filozofa.
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.i.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.ii.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.iii.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.4.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.5.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.vi.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.vii.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.viii.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.ix.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.x.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.xi.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.xi.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.xii.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.xiii.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.xiv.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.xv.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.xvi.rm
rtsp://193.219.28.132/istota.duszy,.czesc.xvii.rm
Jeżeli ktoś obejrzy wszystkie (ja nie dałem rady..) to nich może streści do czego doszli (o ile w ogóle do czegoś doszli..).
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

mohawk (2936 punktów)
Wyczesik niezły. Chociaż jak na razie tylko pierwsze mi się uruchomiło bez przeszkód. Ludzie z tytułami - fajne rzeczy wygadują. Łysy dziadek wymiata {"Ja nie za bardzo wierzę w ewolucję - to jest teza naukowa niekoniecznie podparta rzeczywistością", "Paradygmat - też rozumiem to słowo"}. Po co się wysilać na wyrafinowane konstrukcje zbijające argumenty teistów [które zresztą są często zbywane przyklejeniem ocennej - negatywnej, rzecz jasna - łatki], skoro wystarczy dać im mówić? I stają oto przed nami nagusieńcy, jak ich Pan Bóg stworzył.
jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
Kwestia techniczna: próba otwierania niektórych z wymienionych odnośników prowadzi do błędów. Lepiej wejść na stronę www.atvn.pl i odszukać te audycje w Archiwum.
webmaster (moderator)
Aby nie boło nieporozumień: ja nie neguję tej strony ani jej audycji, tylko tę konkretną rozmowę.
jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
Fragment streszczenia I części ze strony ATVN:
"definicja duszy: samodzielny byt zależny od samoistnego istnienia, stwarza ją Bóg; istota duszy jest ukształtowana przez substancję niematerialną - anioły"
Ciekaw jestem czy jakikolwiek teista rozumie zacytowane zdanie?
konrad
witam
właśnie oglądam filmik o duszy nr 1 i wiem że nie będę mógł dalej oglądać . Ten łysy profesor bierze jakieś prochy albo brał i to za dużo dla niego.
jesli ktoś chce posłuchać akademickiego bełkotu to jest to idealne. POLECAM i pozdrawiam racjonalistów Konrad

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365