Panowie i Panie zgromadzeni wokół "Racjonalisty" jesteście ambitni, pełni zapału, pracowici, zapewne macie wykształcenie i zapewne myślicie że jesteście inteligentni. Wasz serwis ma ambicje być źródłem wiedzy dla wielu takich jak wy. Wasze pojmowanie świata opiera się na fundamentach wiedzy naukowej, wiedzy popartej wieloma uznawanymi autorytetemi, tysiącami eksperymentów, analiz, rozważań i dyskusji. Wreszcie własnymi przemyśleniami na temat wszelaki. I tu niestety wszystko się wali. Wasze komentarze, wynurzenia i artykuły to istna żenada. Pycha prowincjonalego (obszar wiedzy) rostropka czyni was bezwartościowymi w wyścigu po OLŚNIENIE. To nie wy tworzycie postęp- wy stoicie w miejscu a co zatym idzie cofacie się. Zapewniam was prawdziwa nauka jest poza waszym zasięgiem, zaczyna się tam gdzie wasz umusł się kończy - i nie mówie tu o wierze czy religi mówie o rozumie. Apeluje do was -zacznijcie wszystko od nowa, zrewidujcie swoje poglądy w oparciu o nowe fakty naukowe, nowe odkrycia i teorie- uaktualnijcie je. Nie odrzucajcie jednak wszystkiego co było do tej pory zróbcie to powoli -może czytajcie teksty po kilka razy. Powodzenia A jeśli nie -to zamknicie waszą stronkę i nie róbcie śmietnika z internetu |