Racjonalista - Strona głównaDo treści
Apel

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
27-10-2004 01:04SobczykApel
Panowie i Panie zgromadzeni wokół "Racjonalisty" jesteście ambitni, pełni zapału, pracowici, zapewne macie wykształcenie i zapewne myślicie że jesteście inteligentni. Wasz serwis ma ambicje być źródłem wiedzy dla wielu takich jak wy. Wasze pojmowanie świata opiera się na fundamentach wiedzy naukowej, wiedzy popartej wieloma uznawanymi autorytetemi, tysiącami eksperymentów, analiz, rozważań i dyskusji. Wreszcie własnymi przemyśleniami na temat wszelaki. I tu niestety wszystko się wali. Wasze komentarze, wynurzenia i artykuły to istna żenada. Pycha prowincjonalego (obszar wiedzy) rostropka czyni was bezwartościowymi w wyścigu po OLŚNIENIE. To nie wy tworzycie postęp- wy stoicie w miejscu a co zatym idzie cofacie się. Zapewniam was prawdziwa nauka jest poza waszym zasięgiem, zaczyna się tam gdzie wasz umusł się kończy - i nie mówie tu o wierze czy religi mówie o rozumie. Apeluje do was -zacznijcie wszystko od nowa, zrewidujcie swoje poglądy w oparciu o nowe fakty naukowe, nowe odkrycia i teorie- uaktualnijcie je. Nie odrzucajcie jednak wszystkiego co było do tej pory zróbcie to powoli -może czytajcie teksty po kilka razy.
Powodzenia
A jeśli nie -to zamknicie waszą stronkę i nie róbcie śmietnika z internetu

jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
To jednak ziemia jest płaska?
leo_z (935 punktów)
>Panowie i Panie zgromadzeni wokół "Racjonalisty"
Możliwe, że Pański rozum jest ponad poziomy, ale jako ten maluczki i niedouczony proszę o łaskę i wskazanie mi - pyłowi marnemu u stóp jakże OLŚNIONEGO umysłu, gdzie mam szukać te cyt. [...] nowe fakty naukowe, nowe odkrycia i teorie...
Ps. o wielki... może byś nad literówką popracował... nie odrzucaj jednak wszystkiego co było do tej pory zrób to powoli -może czytając tekst po kilka razy
dr Natalia Szuliak
W stu procentach Pana popieram...Ale szanowni Racjonalisci bardziej dbaja o złośliwe komentarze i liczbę odwiedzin na stronie niż o poszerzanie horyzontów, stając się kims w rodzaju e - Kuby Wojewodzkiego...Mi tez jest szkoda ze zapal, entuzjazm i inteligencja mlodych ludzi zostaje spozytkowana na niesnaski, klotnie i zgryzliwosci. Ale coz...jestem pewna ze w ten sposob prochu nie wymysla...
inhet
Stuprocentowe poparcie oznacza, jak rozumiem, pełną zgodność?
Nie zostaje więc wam obojgu nic innego, jak włączyć się w dysputy, w nowych lub starych wątkach, by na przykladach wykazać waszą wiedze, rozum, no i kulrturę dyskusji. Na razie bowiem nie widać w treści waszych postów niczego, co by na tę wyższość wskazywało - jako że wysoka samoocena, traktowanie oponentów z góry i gołosłowne twierdzenia o monopolu na wiedzę czy rozum nie są ani w necie w ogóle, ani na tym forum w szczególności, niczym nowym.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365