Jak dowartościować sens nauiki, wiedzy, cieszyć się pojmowaniem tych fenomenów, odkryć , filozofii, skoro i tak się wie, że do niczego się nie dojdzie? Może liczy się sposób, a nie cel, wtedy słowa Montaigne'a byłyby w 100 % prawdziwe....jak was interesuje ten cytat, to odpiszcie coś, a zostanie wam zaprezentowany. |