Mam jedno pytanie do webmastera. Czy istnieją, a jeśli tak to jakie bariery w wielokrotnym oddawaniu głosu w ankietach? Bo właśnie sobie zupgrade'owałem Operę i wygląda, jakbym mógł oddać głos w ankiecie, w której już raz głosowałem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.