>Powiedzmy sobie szczerze: ten dodatek nie działa jak powinien. Zachowuje się tak, jakby 'zjadał' kod strony, przez co najpierw znikają style, potem logo, ikonki itd. Dziwne, ale jak się wciśnie Zatrzymaj to jest OK. Niestety nie potrafię ci pomóc. >
No właśnie. Najpierw ładuje się dobrze, a potem coś się psuje. Zresztą w komentarzach użytkowników do tego dodatku też chyba były jakieś całkiem spore zastrzeżenia.
|