>>Zakladamy sie, o której beda dwa miliony. Stawiam na >>21.21. >Ja stawiam, że o 9.45. >GRATULACJE dla RACJONALISTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomyliłem się o kwadrans, ale już są 2.000.000. Jeszcze raz GRATULUJĘ i życzę dalszego ruchu jednostajnie przyśpieszonego /ten drugi mil. osiągnęliście w kosmicznym stylu/. Joachim Patryas www.kkwitolerancji.com
|