Po prostu chciałem skomunikować się bezpośrednio z autorem artykułu.Rozumiem,że właśnie temu celowi służą formularze korespondencyjne w portalu.Ponieważ formularz nie zadziałał, albo jest nieprawidłowo skonfigurowany i wskazane byłoby go naprawić, albo pan Fijałkowski zmienił adres i w takim razie prosiłbym o wskazanie jak się z nim skomunikować.Rozumiem, że Pan Redaktor uważa za zamkniętą dyskusję merytoryczną na temat artykułu,więc nie miałem zamiaru jej podejmować.Artykuł oczywiście czytałem i uważam go za na tyle istotny (choć nie w pełni podzielam poglądy autora),że pragnąłem prosić pana Fijałkowskiego o udostępnienie tekstu,bądź wskazanie adresu, pod którym można ten tekst znaleźć (nie dysponuję kopią ).Niestety znalezienie rzetelnych, polskojęzycznych materiałów na poruszany w nim temat graniczy z cudem.Nawet w Wikipedii są one jedynie w wersji angielskojęzycznej. Źle to niestety świadczy o poziomie wolności słowa w naszym kraju.Artykuł prezentował pewne stanowisko,dość kontrowersyjne,jak już wspomniałem,ale nie wykraczające chyba jednak poza granice dopuszczalnej wymiany poglądów.Nie dostrzegłem w nim też żadnych treści nieobyczajnych i sądzę,że nie musi Pan czynić sobie zarzutów z powodu jego zamieszczenia.Wydaje mi się,że mieściło się to właśnie w założeniach programowych portalu wyłożonych w Prologu.Konieczność samokrytyki za brak czujności (proszę wybaczyć moją szczerość),kojarzy mi się jak najgorzej, z czasami państwa totalitarnego.Z góry dziękuję za podanie adresu, pod który można byłoby przesłać mail panu Fijałkowskiemu.Pozdrawiam i dzękuję za szybką odpowiedź na moją poprzednią wiadomość.
|