biedniejsi bo nie potrafimy gospodarować, wolni?? nie sądzę, kiedys Wielki Brat ze wschodu, teraz Wielki Brat z zachodu religijnośc to też pozory, jedna wielka obłuda, wierni zapomnieli o miłosci bliźniego duchowieństwo zapomniało o naśladowaniu Jezusa statystyczny Polak jest nieodpowiadzialny,leniwy i przyklejony do butelki z alkoholem. Chcemy duzo brac lecz nic nie dawać. Uwazamy że nam się nalezy. Wiecznie sie z czegoś rozliczamy, afera za aferą, społeczeństwo coraz biedniejsze, szpitale nie mają na prąd a panowie w garniturach gonia za popularnością I tutaj właśnie występuje mój wstyd za tych bezwstydnych, którzy mając możliwości do budowania czegoś nowego. lepszego, marnują te mozliwości do lansowania swojej osoby. Brakuje nam pokory,rzetelności, odpowiedzialności, szacunku i tolerancji. (sa)
|