> >Czy Waszym zdaniem poglądy głoszone pzez J.> >Korwina-Mikkego i UPR są racjonalne? Czy więcej jest w nich> >geniuszu czy może więcej taniego efekciarstwa?> Poglądy Korwina Mikke mają sprawiać wrażenie rocjonalnych. Mówie tu o jego pogladach na gospodarkę W rzeczywistości sa to ekonomiczne brednie mimo że autor powołuje sie na najwieksze ekonomiczne autorytety. Korwin proponuje gospodarke skrajnie liberalną jako jedyna słuszna drogę i remedium na wszelkie ekonomiczne kłopoty państwa. Podstawowy bład jaki popełnia polega na tym, że w ogóle nie przyjmuje do wiadomości społecznych, kulturowych i innych uwarunkowań, które maja olbrzymi wpływ na system ekonomiczny panstwa. Gospodarka liberalna sprawdza sie w krajach anglosaskich. Niekoniecznie musi sie sprawdzać gdzie indziej. Nie jest równiez jedyną słuszną drogą rozwoju ( przypominam, że jedna taka droge juz przechodziliśmy . Poza tym UPR nie potrafi uzyskać władzy wPOlsce. Nie potrafiłoby również - jestem przekonany - wprowadzic swoich pogladów w życie nawet gdyby te władzę jakims cudem uzyskało. Brawo!!!!!!!! wielkie brawo , ktoś powołujący się na wielkie autorytety ekonomiczne bredzi to może te autorytety nimi wcale niesą ?  W polsce UPR już miał władze.........W Kamieniu Pomorskim,w Krakowie,i jakoś swoje poglądy realizował Skoro wiesz że skrajnie liberalne pogłądy są niedobre to co jest dobre
|