Nie wiem. Może założyciel wątku z linka, jaki poniżej zamieszczam już sie tu zgłosił. Po krótkim przeglądnięciu wpisów na Racjonaliście od przedwczoraj nic nie znalazłam. Jeśli coś przeoczyłam i już tu jest to proponuję wykasować mój wątek i tyle. Jeśli zaś nie to proszę o przyglądnięcie się tej inicjatywie: www.faktyi(*)ey-rozsdnej/Default.aspx#39036Jest tam podany mail pomysłodawcy: lp.pv@minonartoipMyślę, że jeżeli ktoś miałby jakieś podpowiedzi to warto wesprzeć tak młodego w sumie człowieka w jego planach, udzielić mu w razie czego fachowej pomocy, etc. Pozdrawiam. |