Dzięki! Jakoś tej opcji przy zakładaniu wątków nigdy nie zauważyłem... ale ciągle uważam za kuriozalną. Ciekawe czy Autor wątku wybrał tę opcję mając coś szczególnego na celu, czy ot tak mu się klikło.
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
|