Racjonalista - Strona głównaDo treści
Powiadomienia o odpowiedziach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
23-05-2018 20:12chętnie racjonalistka (29094 punktów)Powiadomienia o odpowiedziach
.
Od dwóch dni powiadomienia z forum dochodzą z kilkugodzinnym opóźnieniem, czy tylko ja mam taki problem?
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)jaki problem?
>.
>Od dwóch dni powiadomienia z forum dochodzą z kilkugodzinnym opóźnieniem, czy tylko ja mam taki
>problem?


Dlaczego Pani stan rzeczy jak wyżej definiuje w kategoriach "problemu"? Jakie znaczenie ma tych "kilka" godzin opóźnienia???
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: jaki problem?

>>Od dwóch dni powiadomienia z forum dochodzą z kilkugodzinnym opóźnieniem, czy tylko ja mam taki
>>problem?
>Dlaczego Pani stan rzeczy jak wyżej definiuje w kategoriach "problemu"? Jakie znaczenie ma tych "kilka" godzin opóźnienia???
Bo co, masz z tym jakiś problem?

Opóźnienie jest problemem z definicji.


Cza być oszczędnym.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)Odp: Powiadomienia o odpowiedziach
Zajmiemy się tym.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Zajmiemy się tym.
Dzięki; wydaje mi się, że już ustąpiło.


Cza być oszczędnym.
Wenancjusz (16441 punktów)
>.
>Od dwóch dni powiadomienia z forum dochodzą z kilkugodzinnym opóźnieniem, czy tylko ja mam taki
>problem?.

Nie szanowna koleżanko. Ja mam podobnie i w dodatku zmieniają mi się "samowolnie ustawienia". Nadto spotykają mnie te "dziwne" przypadki od paru tygodni, z przerwami. Widmo jakieś szkodliwe krąży nad portalem?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ja mam podobnie i w dodatku zmieniają mi się "samowolnie ustawienia". Nadto spotykają mnie te "dziwne" przypadki od paru tygodni, z przerwami. Widmo jakieś szkodliwe krąży nad portalem?
Może to RODO?

Cza być oszczędnym.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365