Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co by powiedział Stańczyk gdyby żył:

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
09-05-2021 22:00haish (2905 punktów)Co by powiedział Stańczyk gdyby żył:
- media bez wyboru
[Załącznik]

redaktor: - co zadecydowało o sukcesie waszego biznesu?

wielebny gość:- od momentu gdy założyliśmy sektę nasz biznesplan postawił na alkohol, na cotygodniowej mszy przypominamy ..."pijcie z tego wszyscy i to czyńcie na moją(naszego boga) pamiątkę", w ten sposób szkolimy i podtrzymujemy wiarę w zbawczą boską moc alkoholu od wieku dziecięcego naszych klijenteli. Nasz produkt jest jedynym legalnym niszczącym psychikę, pośród substancji psychoaktywnych. Nasz produkt jest obłożony akcyzą, dzięki czemu należą nam się dotacje od rządów na które składają się uzależnieni od alkoholu podatnicy i abstynenci. Nie będę ukrywał, że oferta skierowana jest głównie do męskiej części populacji wszak zbawiciel i zbawiany - to liczba pojedyńcza rodzaju męskiego, fakt że niektóre kobiety również są uzależnione od alkoholu bierze się stąd, iż zbawiciel mówił też że można kobietę uczynić mężczyzną(!), - istnieją też inne metody - np. zamiast stosunku niepokalanego praktykuje się z kobietą stosunek pokalany, co stało się ostatnimi czasy 'głośną sprawą'. Ta formuła przebija wszystkie inne biznesplany, - miraż 'życia wiecznego' nie jest już tak popularny jak onegdaj - ten biznesplan podupada dzięki świeckim badaniom naukowym z których jasno wynika, że 'dusza' = psychika kształtuje się po narodzinach i ginie nieodwracalnie wraz ze śmiercią materialnego ciała, - głównie mózgu.

redaktor:- co więc poczniecie ze swym biznesem, jakie plany na przyszłość?

wielebny gość: - w mordęjeża! , stawiamy cały czas na 'krew zbawiciela' - nieprędko ludzie uzmysłowią sobie że pomimo iż nie zajmujemy się już od dawna produkcją alkoholu w dalszym ciągu czerpiemy z tego główny zysk, kluczem sukcesu jest zagwarantowana prawem edukacja w tym zakresie od najmłodszych lat każdego dziecka, którego rodzice zachowują się jak opisano to w syndromie sztokholmskim(ofiara pomaga oprawcom).

red:- Ależ to niemoralne!!!!!!!

wielebny:- I CO NAM ZROBICIE? ........................................................................................................................................................
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365