Jeśli miałeś pytanie do kolegium powinieneś przesłać je emailem, jak stanowi o tym regulamin.
Rozumiem, że swoją dzisiejszą twórczością odpłacasz się za zwrócenie uwagi na formę twojej wypowiedzi, mimo że nie przeniosłem ci tej wypowiedzi do oślej ławki, po prostu wyraziłem swoją opinię. Jeśli tak bardzo nie podoba ci się forum, to nie musisz tutaj pisać, ale rozumiem, że postawiłeś sobie za punkt honoru zrobić z siebie męczennika.
|