Racjonalista - Strona głównaDo treści
Riposta

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-07-2010 15:37Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)Riposta
Ocena 6 na 6
   No, to mamy kolejny rekord świata!
   Mój wątek ("Z dedykacją od chama") założony tutaj w ciągu niecałej minuty znalazł się w Bazgrołach, a po niespełna godzinie (po zadaniu pytania o osobistą odpowiedzialność za jego przeniesienie) wylądował na Oślej ławce. Żaden Moderator nie przyznał się do działań, żaden też nie raczył wykazać powodów dla których podjął określoną decyzję.
   No cóż...

   A całkiem nie tak dawno (bo przedwczoraj) prosiłem: zbanujcie mnie, najlepiej dożywotnio. Nie posłuchali. A teraz zaczęli się bać? Panie Pancerny, jeszcze do niedawna darzyłem Pana wielkim szacunkiem i bardzo tego żałuję.    Krasnoludki można lubić, ale nie w nie wierzyć...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Jeśli miałeś pytanie do kolegium powinieneś przesłać je emailem, jak stanowi o tym regulamin.

Rozumiem, że swoją dzisiejszą twórczością odpłacasz się za zwrócenie uwagi na formę twojej wypowiedzi, mimo że nie przeniosłem ci tej wypowiedzi do oślej ławki, po prostu wyraziłem swoją opinię. Jeśli tak bardzo nie podoba ci się forum, to nie musisz tutaj pisać, ale rozumiem, że postawiłeś sobie za punkt honoru zrobić z siebie męczennika.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365