>> >W takim razie powinniscie, ze swoimi naukowymi tezami przetrwać co najemnej kilka tysięcy lat. >Problem w tym kto będzie robił na wasze emerytury, bo ja swoich dzieci w niewolę nie oddaję. Co? Sami sobie weźmiecie? >Kto dokładnie będzie kontrolował liczbę narodzin? Ty? >Kto mi odpowie jak długo są zdolni trwać ludzie, którzy uznają dzieci za zanieczyszczenie?
Kolejna tura, władzy ludowej, wybrana demokratycznie nie robi nic z rosnącą ilością narkomanów wśród dzieci i młodzieży. Podobno, wolność ma dać nam skrzydła do wzlotu w przyszłość i wyprzedzenia wszystkich. Narkomania jest groźniejsza dla społeczeństwa jak kowidy, tykająca bomba wewnątrz polskiej, demokratycznej, balonowej gospodarki. Zusowska piramida finansowa dzisiaj już nie wydala finansowo. Młodzi narkomani, na utrzymaniu dziadków i rodziców, mają utrzymywać emerytów?? Znajomego wnuk, twierdził, że studiuje w wielkim mieście, rodzina łożyła kasę na "kształcenie" a po CZTERECH LATACH, okazało się, że ten ćpun wszystko przećpał i do żadnej szkoły nie chodził. Dziadek nawet mu kupił garnitur, na obronę pracy magisterskiej. Bajer musi mieć dobry, to sobie w życiu da radę, może go nawet lud, przez to, wybrać na "polityka". Kolejny ćpun, sąsiad tamtego, wyskoczył z balkonu na czwartym piętrze i na nieszczęście rodziców się nie zabił. Teraz jeździ na wózku, dalej na utrzymaniu rodziców i państwa. A co to będzie za kilkanaście lat?? Co będzie jak Niemcy przestaną finansować kolejną polską patologię?? Kogo wtedy Polak będzie obwiniał za swoją głupotę??
|