Wróciłam do czytania kilka lat temu. Mam teraz 37 lat i jako dziecko byłam zapalonym czytelnikiem. Przez jakieś 15 lat nie przeczytałam ani jednej książki. Obecnie czytam głównie thrillery i horrory, ale ostatnio mam ochotę zanurzyć się w jakąś serię. Chcę śledzić losy i historie bohaterów w kilku książkach. Może to być seria dowolnego gatunku; po prostu chcę mieć DUŻO do czytania i czytać książkę za książką z serii. |