Szanowni Państwo! Kolejne spotkanie oddziału dolnośląskiego odbędzie się 20 września, o godz. 18:00, w Instytucie Niezłych Sztuk Ram Pam Pam Pam (Rynek 48, I piętro). Będzie to spotkanie otwarte, poświęcone relacjom z Dni Świeckości, podsumowaniu naszych dotychczasowych działań lokalnych i dyskusji nad planem działania naszego oddziału w ostatnim kwartale 2012 roku oraz w 2013 roku. Wszelkie projekty, pomysły, uwagi i wnioski (nie tylko ze strony członków, ale i sympatyków PSR) są mile widziane. Osoby, które nie mogą być obecne na tym spotkaniu, a chciałyby zaproponować projekty działań, proszę o przesłanie ich drogą mailową na adres zarządu lp.gro.rsp@walcorw. Druga część spotkania, od godziny 19:30, będzie miała charakter zamknięty, wyłącznie dla członków PSR. Zostaną wówczas poruszone różne tematy organizacyjne, w tym sprawa składek oraz przyszłego wyboru delegatów na Walne w Warszawie. Zostaną także przegłosowane projekty proponowane w części pierwszej. |