Racjonalista - Strona głównaDo treści
LIMIT pisanych postów. Dla czytleności FORUM>

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
27-03-2019 05:39Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
LIMIT pisanych postów. Dla czytleności FORUM>
Ocena 1 na 1
Forum byłoby bardzo ciekawe i służyłoby wymianie myśli gdyby był ograniczony mięsieczny limit możliwych do napisania postów. A nawet nie postów a znaków. Inaczej forum jest nieczytelne.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)znak jakości?
>Forum byłoby bardzo ciekawe i służyłoby wymianie myśli gdyby był ograniczony mięsieczny limit
>możliwych do napisania postów. A nawet nie postów a znaków. Inaczej forum jest nieczytelne.

Znaczenie - także dla "czytelności" forum - ma jakość - nie ilość zamieszczanych wpisów.
Wysoka jakość- niestety - nie jest pańskim znakiem firmowym.
27-03-2019 08:47 
 Ocena 1 na 1
Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
Odp: znak jakości?
>>Forum byłoby bardzo ciekawe i służyłoby wymianie myśli gdyby był ograniczony mięsieczny limit
>>możliwych do napisania postów. A nawet nie postów a znaków. Inaczej forum jest nieczytelne.
>Znaczenie - także dla "czytelności" forum - ma jakość - nie ilość zamieszczanych wpisów.
>Wysoka jakość- niestety - nie jest pańskim znakiem firmowym.

Piszesz tak czytelnie że nikt już tu nie pisze.
27-03-2019 10:11 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)gdzie?
>Piszesz tak czytelnie że nikt już tu nie pisze.

"Tu", to znaczy gdzie?
27-03-2019 20:15 
 Ocena 1 na 1
Mariusz Agnosiewicz (moderator)Odp: znak jakości?
Wprowadzamy zatem limity. Dla Pratcheta 0 wątków dziennie - za proste trollowanie, dla Arminiusa max 1 wątek dziennie.
27-03-2019 20:33 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Wprowadzamy zatem limity. Dla Pratcheta 0 wątków dziennie - za proste trollowanie...

Już się 'przebrał': www.racjonalista.pl/forum.php/s,785650#w785654

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
27-03-2019 20:39 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>Wprowadzamy zatem limity. ... dla Arminiusa max 1 wątek dziennie.
Podział użytkowników na lepszy i gorszy sort? Ile wątków dziennie będę mógł ja założyć?

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: LIMIT pisanych postów. Dla czytleności FORUM>

>Forum byłoby bardzo ciekawe i służyłoby wymianie myśli gdyby był ograniczony mięsieczny limit możliwych do napisania postów.
Miesięczny limit jest ograniczony, i to do zera, bo przecież miesięcznie piszesz tyle, ile dasz radę.

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365