Szukając czegoś innego zauważyłem list profesora Bernarda Korzeniowskiego datowany na 26 grudnia 2018. Profesor pisał:
Jako że nie uczestniczę w działalności portalu "Racjonalista" od wielu lat, proszę o usunięcie mojego nazwiska z listy członków rady naukowej.
Z poważaniem,
Bernard Korzeniewski
Napisałem wówczas do niego, że od grudnia 2013 nie mam żadnych związków z "Racjonalistą" i podałem mu adres Mariusza Gawlika. Teraz z ciakwości zajrzałem. Oczywiście nie raczono spełnić jego prośby. Podobnie jak i mojej. Ponad pięć lat temu złożyłem rezygnację z udziału w zarządzie Fundacji Wolnej Myśli. Nadal figuruję jako członek zarządu i nadal otrzymuję pocztę kierowaną do fundacji. Mariusz, pozbieraj się wreszcie. |