> > Ciekawym czy takie oddanie Talibom owego arsenału jest kontrolowanym posunięciem Amerykanów,> liczących na to, iż w pewnym momencie broń ta zostanie użyta przez Ugorów przeciwko Chinom oraz do> destabilizowania sytuacji w krajach Azji Środkowo - wschodniej będących w strefie wpływów Rosji -> > www.defenc(*)udowane-w-indiach-cios-w-rosje"Zgodnie z oficjalnym komunikatem samoloty F-16 Block 7O są dobrze przygotowane "do zaspokajania potrzeb indyjskich sił powietrznych jeżeli chodzi o myśliwce jednosilnikowe". Co więcej, Amerykanie wyraźnie zaznaczyli, że współpraca ma pozwolić Indiom na uruchomienie produkcji samolotów F-16, na ich zabezpieczenie logistyczne oraz również na eksport. Indyjski koncern TAS będzie więc miał możliwość sprzedaży amerykańskich samolotów - i to w jednej z ich najbardziej zaawansowanych wersji. Skutkiem takiej daleko idącej zgody, poza samymi pieniędzmi, będzie pojawienie się tysięcy miejsc pracy w Indiach i Stanach Zjednoczonych." Reżim amerykański tak jak kiedyś sfinansował uzbrojenie III Rzeszy teraz uzbraja Indie. Uzbrojone przez Amerykanów Indie są w stanie zagrozić bezpieczeństwu w Azji. W Azji może się powtórzyć taktyka jaką zastosowali Amerykanie w Europie. Uzbrojonych Hindusów napuszczą na Chińczyków, potem odetną im wsparcie wojskowe a dostarczą do Chin najnowocześniejszą swoją broń. Jak się wykrwawią Hindusi i Chińczycy, wkroczy "dobre" amerykańskie wojsko, oczywiście z sojusznikami. Polaków znowu nie zaproszą na defiladę zwycięstwa, nałożą sankcje i tak się zakończy kolejna wygrana wojna z udziałem Polaków. Ile to miejsc pracy daje po całym świecie reżim amerykański?? Jedni budują im bombowce a inni odbudowują zbombardowane przez nie swoje domy. Praca wre, w dzień i w nocy, w każdym zakątku naszej Ziemi.
|