"Ja panu nie przerywałem" - Szumlewicz i Gursztyn w Superstacji!
Telewizja "Superstacja" wprowadza na antenę nowy program publicystyczny "Ja panu nie przerywałem". Będzie on wspólnie prowadzony przez Piotra Szumlewicza i Piotra Gursztyna, którzy mają dyskutować na wybrane przez siebie tematy.
Piotr Szumlewicz jest redaktorem portalu lewica.pl i kwartalnika "Bez Dogmatu", autorem książek "Niezbędnik ateisty" i "Ojciec nieświęty" i doradcą OPZZ. Piotr Gursztyn to publicysta dziennika "Rzeczpospolita" i tygodnika "Uważam Rze".
Magazyn "Ja panu nie przerywałem" nadawany będzie w Superstacji w dni powszednie o 22.45 począwszy od 10 października bieżącego roku. Każde wydanie potrwa 20 minut.
|