 |
słoń w składzie porcelany Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-09-2021 11:59 | okragly (21676 punktów) | słoń w składzie porcelany | mrówka w skladzie porcelany chce rozpier olic całą zastawę, ale jest malutka. Co robi? wchodzi do ucha słonia i go tam drażni, rozwścieczony rozwala cały sklad porcelany. Mała mrówka - Osama bin Laden - weszła do ucha słonia 11 września 2011r, Pamiętacie ten dzień? Ameryka wzięła na cel „oś zła” – od Iraku i Iranu po Koreę Północną, nie załapała się Arabia Saudyjska, z której pochodził bin Laden (i fortuna jego rodziny) oraz 15 z 19 zamachowców. Mrówka zmieniła nie tylko Amerykę, ale cały świat. Następstwem powolny spadek USA i gwałtowny wzrost potęgi Chin i Rosji | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | mrówka żydowska | >Ameryka wzięła na cel "oś zła" - od Iraku i Iranu po Koreę Północną
ŻydoAmeryka" dokładniej rzecz ujmując, przy czym Korea Północna w tym zestawie razi trochę - bo to jest jednak inna para butów.
>nie załapała się Arabia Saudyjska, z której pochodził bin Laden (i fortuna jego rodziny) oraz 15 >z 19 zamachowców.
Nie "załapała się" bo jest ona sojusznikiem Izraela i USA w konfontacji z Iranem - a to że sponsoruje multum terroryzmu na świecie nie ma przecież żadnego znaczenia.
>Mrówka zmieniła nie tylko Amerykę, ale cały świat. Następstwem powolny spadek USA i gwałtowny >wzrost potęgi Chin i Rosji
Mrówka, dodajmy w uzupełnieniu, o proweniencji żydowskiej.
|
|
 | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | Odp: mrówka żydowska |
>nie załapała się Arabia Saudyjska, z której pochodził bin Laden (i fortuna jego rodziny) oraz >15 >z 19 zamachowców.
John Perkins w książce "Hitman człowiek do zadań specjalnych" opisuje też, jak działał na terenie Arabii Saudyjskiej. Warto poznać fakty jak to Ameryka robi "interesy" na Półwyspie Arabskim.
|
|
 | | romaro (25211 punktów) | >ŻydoAmeryka" dokładniej rzecz ujmując, przy czym Korea Północna w tym zestawie razi trochę - bo to jest jednak inna para butów. Armi, chcesz podyskutować na temat sarinu, który twoi bracia za przyzwoleniem Allacha (tak przynajmniej najczęściej twierdzą), chcieli rozpylić w Europejskich miastach? Wiesz jak umierają ludzie skażeni tym gazem?
|
|
| romaro (25211 punktów) | Odp: słoń w składzie porcelany | > Osama binLaden - weszła do ucha słonia 11 września 2011r, Pamiętacie ten dzień?> Ameryka wzięła na cel oś złaStan na rok 2016 same "pokojowe" organizacje. W większości organizacjom tym przyświeca jeden cel - Umrzeć za kalifat i dać początek światu wolnemu od niewiernych. To ich strategia. (duchowa idea tych organizacji), od VII wieku wciąż ta sama. Powiedz to mieszkańcom Paryża, Brukseli, Berlina i innych miast, że ich znajomych zabiła mrówka. [Załącznik][Załącznik][Załącznik]
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >>Osama binLaden - weszła do ucha słonia 11 września 2011r, Pamiętacie ten dzień? >> Ameryka wzięła na cel oś zła >Stan na rok 2016 same "pokojowe" organizacje. W większości organizacjom tym przyświeca jeden cel - Umrzeć za kalifat i dać początek światu wolnemu od niewiernych. To ich strategia. (duchowa idea tych organizacji), od VII wieku wciąż ta sama. oni nas traktują jako ciąg dalszy wypraw krzyżowych, kolonizacji, wykorzystania ich bogactw naturalnych. Sprowokowani przez mrówkę z wściekłością napadliśmy na Afganistan, Irak za nic, ot taki kaprys, rozwścieczonego słonia postrzelac do "kaczek" Iran się dzielnie broni, tyle razy chcieli na nich napaść dlatego, że jest niezależny od "demokracji liberalnej". Mimo że jest embargo na Iran "demokracji liberalnej" rozwija sie szybciej niz my, tak hołubieni przez USA
>Ciekawe tezy Armi nam serwuje przez lata tutaj, więc tak na dzień dobry: pewnie już na wycieczce, ciekawe gdzie pojechał?
|
|
|  | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | bez cyklowyrypy | >>>Osama binLaden - weszła do ucha słonia 11 września 2011r, Pamiętacie ten dzień? >>> Ameryka wzięła na cel oś zła >>Stan na rok 2016 same "pokojowe" organizacje. W większości organizacjom tym przyświeca jeden cel - Umrzeć za kalifat i dać początek światu wolnemu od niewiernych. To ich strategia. (duchowa idea tych organizacji), od VII wieku wciąż ta sama. >oni nas traktują jako ciąg dalszy wypraw krzyżowych, kolonizacji, wykorzystania ich bogactw naturalnych. Sprowokowani przez mrówkę z wściekłością napadliśmy na Afganistan, Irak za nic, ot taki kaprys, rozwścieczonego słonia postrzelac do "kaczek" Iran się dzielnie broni, tyle razy chcieli na nich napaść dlatego, że jest niezależny od "demokracji liberalnej". Mimo że jest embargo na Iran "demokracji liberalnej" rozwija sie szybciej niz my, tak hołubieni przez USA >>Ciekawe tezy Armi nam serwuje przez lata tutaj, więc tak na dzień dobry: > pewnie już na wycieczce, ciekawe gdzie pojechał?
Tym razem bez weekendowej cyklowyrypy. Za to więcej popływałem i popływam w starorzeczu. A pańska uwaga jak wyżej jest zadziwiająco trafna. Za numery jak wyżej - z poduszczenia mrówki o semickim wyrazie twarzy - nacje które tych numerów doświadczyły mają prawo wziąć na nas odwet. Więc niech komentator romero nie bzdurzy o tym sarinie, tylko sobie poczyta o ofiarach militarnych interwencji ŻydoAmeryki i jej sojuszników, czyli także nas.
|
|
1 na 1 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | Odp: słoń w składzie porcelany | >>Mała mrówka - Osama bin Laden - weszła do ucha słonia 11 września 2011r, << I ta mrówka, siedząc gdzieś na kompletnym zadupiu, w jakiejś jaskini w Afganistanie, jeśli naiwnie wierzyć hameryckim politykierom, pokierowała kontrolowanym wyburzeniem budynku nr 7, nie mówiąc już o pozostałych atakach, w których ludzie tej mrówki, posługując się nożykami do otwierania kartonów pokonali siły wielkiego - ciągle - mocarstwa. To przypomina wielkie wydarzenie z polskiej historii, jak to szewczyk Dratewka pokonał smoka wawelskiego.
|
|
 | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >Mała mrówka - Osama bin Laden - weszła do ucha słonia 11 września 2O11r, << >I ta mrówka, siedząc gdzieś na kompletnym zadupiu, w jakiejś jaskini w Afganistanie, jeśli >naiwnie wierzyć hameryckim politykierom, pokierowała kontrolowanym wyburzeniem budynku nr 7, nie >mówiąc już o pozostałych atakach, w których ludzie tej mrówki, posługując się nożykami do >otwierania kartonów pokonali siły wielkiego - ciągle - mocarstwa. >
Osama bin Laden zanim przystąpił do działania zadzwonił do Larrego Silversteina i o wszystkim go poinformował. Robole na pewno nie rozumieją czym się zajmują geszefciarze ciężko "pracujący" w takich budynkach jak WTC. Ilu na świecie jest takich geszefciarzy, którzy "ciężką pracą" w kilka lat dorobili się takiego majątku, że byliby w stanie kupić Polskę z długami??
|
|
1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >mrówka w skladzie porcelany chce rozpier olic całą zastawę, ale jest malutka. Co robi? wchodzi do >ucha słonia i go tam drażni, rozwścieczony rozwala cały sklad porcelany. Mała mrówka - Osama bin >Laden - weszła do ucha słonia 11 września 2011r, Pamiętacie ten dzień? > > Ameryka wzięła na cel "oś zła" - od Iraku i Iranu po Koreę Północną, nie załapała >się Arabia Saudyjska, z której pochodził bin Laden (i fortuna jego rodziny) oraz 15 z 19 >zamachowców. >Mrówka zmieniła nie tylko Amerykę, ale cały świat. Następstwem powolny spadek USA i gwałtowny wzrost >potęgi Chin i Rosji
To jest jak z kryzysem gospodarczym w kapitalizmie, który powtarza się co 10 lat z zegarkiem w ręku.
Rozpierducha musi być, z tym, z tamtym obojętne. Chłopaki kipią do walki i tylko jakis wróg musi się nawinąć. Nie powstrzymasz ich nawet gdybyś robił co chcą.
Na szczęście mają Hollywood, które zasieje propagandę o samotnym amerykańskim bohaterze, który resztka sił, ubrany w amerykańską flagę uratuje arabską kobietę przed gwałtem ze strony swojego męża oddając strzał ostatnim nabojem w jego czaszkę. Kto tę kobietę następnie utrzyma w filmie nie jest już wyjaśnione, Najpewniej zgnije w nędzy.
Kiedy masz do dyspozycji środki przemocy to nie pierd..... się w tańcu tylko bierzesz co chcesz.
Ciekawe dlaczego ktoś miał ochotę na rozwalenie wież pełnych ludzi? Może z nienawiści do nich ale za co? Za to, że mają odmienną kulturę? Za to, że chcą żyć inaczej? Czy za to, że przychodzą, wszystko zabierają i zostajesz z niczym, więc zostaje Ci tylko niewolka na cudzym?
Tak jest to już zorganizowane, że zwierzęta od zarania swoich dziejów włącza między sobą o zasoby. Rywalizacja o to, żeby wszystko mieć tylko dla siebie a co mają inni ukraść. Natury nie zatrzymasz. Małpy działają instynktowie one czują i muszą a logika ma im tylko zapewnić rozwiązanie na drodze do zaspokojenia imperatywów emocjonalnych.
Niektórzy ludzie coś tam bredza, że ludzie są inni niż pozostałe zwierzęta ale to tylko takie brednie.
W realu instynkt pcha do walki o terytorium. Albo się bronisz przed rywalem albo napadasz na innych, żadnego wyboru nie masz, bo nie Ty decydujesz, Ty tylko czujesz, że już wkrótce musi dojść do kolejnej walki.
Teraz gdy Amerykanie wycofali się z Iraku należy ustawić zegarki. Nie minie nawet 10 lat do kolejnej inwazji. Tu czy tam nieważne, wystarczy, że ktoś się krzywo popatrzy i w mordę.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Chłopaki kipią do walki i tylko jakis wróg musi się nawinąć. Nie powstrzymasz ich nawet gdybyś robił co chcą.bo sądo tego tresowani, jak psy, koguty > Tak jest to już zorganizowane, że zwierzęta od zarania swoich dziejów włącza między sobą o zasoby. Rywalizacja o to, żeby wszystko mieć tylko dla siebie a co mają inni ukraść. Natury nie zatrzymasz.to jest logika liberalna, indywidualizm, wolność, wlasność, pierwszy milion trzeba ukraść, ale to nie jest natura czlowieka  jesteśmy dużo bardziej stadni niż małpy, to nas wydźwigneło na wyżyny lancucha pokarmowego. Jabyśmy byli liberalami w raju to by nas nie bylo, zostalibysmy malpami (szympans jest od czlowieka 2x silniejszy, ma mocną szczęke i zęby i sierść (zagryźlibynas) > Niektórzy ludzie coś tam bredza, że ludzie są inni niż pozostałe zwierzęta ale to tylko takie brednie.jesteśmy "mrówkami" w znacznym stopniu, to nas wydźwigneło. Wiesz że waga mrówek = waga ludzi > Teraz gdy Amerykanie wycofali się z Iraku należy ustawić zegarki. Nie minie 10 lat do kolejnej inwazji.slyszalem że w 5 lat wybuchnie konflikt USA- Chiny
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|