Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przyszłość według Hawkinga

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
04-07-2012 15:58neurosurgery (2484 punktów)Przyszłość według Hawkinga
Ocena 18 na 18
Witam!

Równo za tydzień swoją premierę ma nowa seria na Discovery Science - Przyszłość według Hawkinga. Oto opis tego, co czeka widza. Zapowiada się wspaniałe widowisko z iście gwiazdorską obsadą!

Dzisiaj doszły do mnie również ekscytujące wieści z CERNu. Być może odkryli bozon Higgsa! Tutaj oficjalne wieści z pierwszej ręki i komentarz fizyków-noblistów. Piękny dzień!

Pozdrawiam wszystkich Racjonalistów!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

diogenes (42753 punktów)
>Być może odkryli bozon Higgsa!

A nie odwrotnie?

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
04-07-2012 19:27 
 Ocena 13 na 13
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
>>Być może odkryli bozon Higgsa!
>A nie odwrotnie?

!asggiH nozob ilyrkdo eżom ćyB?
05-07-2012 10:42 
 Ocena 4 na 4
Pa1ryk (1539 punktów)
!ɐsƃƃıɥ nozoq ıןʎɹʞdo ǝzoɯ ɔʎq
05-07-2012 02:29 
 Ocena 5 na 5
Legion (587 punktów)
>>Być może odkryli bozon Higgsa!
>A nie odwrotnie?
Ależ oczywiście, że to Bozon odkrył ludzkość. Ale propaganda tych przebrzydłych naukowców nigdy nie śpi.
licho nie śpi (487 punktów)
> Piękny dzień! <

Dzień piękny był, niestety, większość Polaków o tym nie wiedziała.
CNN i BBC News trąbiły o odkryciu higgsa już kilka minut po zakończeniu prezentacji w CERN, jeszcze przed końcem konferencji prasowej. Potem pojawiały się coraz to nowe komentarze mniej-lub-bardziej specjalistów.
EuroNews, Al Jazerra itp. stacje włączyły to do swoich newsów.

A u nas? Specjalnie oglądałam wiadomości (co prawda tylko "jednym okiem", bo jednak szef kazał trochę pracować nawet w takim dniu ) i co? "Otwarto nowe skrzydło szpitala wojskowego w Ciechocinku"...

Ponoć w Teleekspresie już coś wspomnieli.

Takim trochę zaściankiem naukowym jesteśmy
05-07-2012 15:53 
 Ocena 2 na 2
satanisz (151 punktów)
Nie bój, będą mówić za dzień, dwa. Jak im przetłumaczą informacje na język polski.
05-07-2012 21:31 
 Ocena 6 na 6
diogenes (42753 punktów)
>...zaściankiem naukowym jesteśmy...

No cóż, jeśli bozonem, boską cząstką, nie zajmnie się Rydzyk, nie ma szans, aby dzień jej odkrycia był kościelnym świętem wolnym od pracy.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
06-07-2012 21:00 
 Ocena 2 na 2
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
>>...zaściankiem naukowym jesteśmy...
>No cóż, jeśli bozonem, boską cząstką, nie zajmnie się Rydzyk, nie ma szans, aby dzień jej odkrycia był kościelnym świętem wolnym od pracy.

Boska cząstka to kawałek JP2, a wszystkie cząstki w garści Dziwisza, wiec jeszcze nic straconego.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365