>Stało się to, co sie stać musiało przy braku zainteresowania właściciela portalu. >Do istniejącej (i tolerowanej) menażerii religijnych i pozareligijnych psychotrolli, dołączył >ewidentny schizofrenik, który po kilkukrotnym banie zaczął udostepniać login i hasło internetowym >botom. >Ja mam dość i żegnam. Póki co.
Przesadzasz. Zawsze tutaj tak było, że co jakiś czas wpadał dziki troll/bot i robił zamieszanie w wątkach. Zawsze takie wpisy są usuwane. Czasami po paru minutach, czasami po paru godzinach, ale jednak. Trafiłeś zdaje się na tę drugą sytuację.
|