> Wiesz ile instytucji cię śledzi?> I w jaki sposób?> Zobacz teraz sam! -> www.salon2(*)1VozXLE1M2PP67sqhSa0rZF2UC28FoPortal gdzie wszystko co ciebie napadnie możesz pisać. Od czasu, gdy regularnie pisuje tam forumowicz Racjonalisty "Henryk K." stwierdzam, że to znakomite miejsce do wywnętrzania się zakompleksionych frustratów z chorobliwym już przerostem ambicji. Nikt w zasadzie nie uprawia tam ostrej krytyki pisania bez sensu. Polecam ten portal zwłaszcza naszemu KHK -oderwanej ręki. Czytasz Hamerlik? Tam możesz krystkonić do upadłego bez narażania się na ostre reprymendy. Na wszelkie tematy jakie lubisz. Im mniej wiesz tym więcej możesz bredzić. Tam rozwiniesz dopiero skrzydła. Tak mówisz o ciągłym śledzeniu wszystkiego dzięki amerykańskiemu programowi śledzenia wszystkiego. Podaj jeszcze czy wyśledzono, czy krótko przed katastrofą smoleńską L.K. dzwonił do kogoś czy nie z pokładu "tutka"? Bo ten szczegół śledztwa w macierewiczowskich komisjach i podkomisjach jakoś się pomija! A ja chcę tej prawdy jaką publicznie obiecywał jego brat J.K.. Największa katastrofa w lotnictwie pasażerskim w Polsce i nie ma jeszcze ani raportu sankcjonującego zamach, ale też brak dogłębnej/szczegółowej analizy przyczyn katastrofy, no i corpus delicti, wraku. Powstaje więc pole do różnorakich domysłów niezgodnych z twierdzeniami głównego specjalisty Macierewicza (historyka ponoć) od katastrof lotniczych w Polsce. A domysły są straszne, że włos się jeży, łącznie z tymi, że podkomisje był pretekstem do wyłudzania pieniędzy podatników. Kiedy sprawa w końcu zostanie zamknięta bo już 11-sty rok minął i nic nie wiadomo na pewno.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|