 |
Allah nie lubić i nie tolerować igrzysk Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-07-2012 13:58 | Marek Matejewski (3695 punktów) | Allah nie lubić i nie tolerować igrzysk
10 na 10 | Niestety zaczynają się spełniać ponure scenariusze w Europie. Jakiś muzułmański kretyn chciał zabłysnąć na kilka dni przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich i w imię Allaha wprowadzić mały chaos, rzucając się na uczestniczkę sztafety z ogniem olimpijskim - materiał ze zdarzenia. Warto obejrzeć szczególnie drugi z filmów dołączonych do artykułu. Link również tutaj. Krótka rozmowa po zdarzeniu, która miała miejsce między dwoma Brytyjkami w ostatnim fragmencie nagrania - bezcenna! Cytat: - Did You hear that? - What did he say? - Allah Akbar... (długi, rozbrajający śmiech  ) Pewnie nikomu nie byłoby wesoło, gdyby ten oszołom miał kilogram dynamitu przy sobie. Mimo wszystko reakcja tych pań to najlepszy komentarz do całego zdarzenia. Z takiej żenady i obłąkania w religijnym wydaniu można się tylko pośmiać. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
10 na 10 Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | Tam już można się śmiać. U nas te panie miałyby oskarżenie z art 196 i siedziały dłużej niż ten oszołom.
|
|
3 na 3 kiryl (2975 punktów) (zablokowany) | > Niestety zaczynają się spełniać ponure scenariusze w Europie. Jakiś muzułmański kretyn chciał> zabłysnąć na kilka dni przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich i w imię Allaha wprowadzić mały> chaos, rzucając się na uczestniczkę sztafety z ogniem olimpijskim -> Pewnie nikomu nie byłoby wesoło, gdyby ten oszołom miał kilogram dynamitu przy sobie.Zobacz jak profesjonalne zareagowała ochrona, to był rzeczywiście tylko kretyn, ktoś z kilogramem dynamitu nawet nie doszedłby do ulicy. Dzisiaj jest sztafeta ze zniczem z Greenwich gdzie pracuje, do mojej wioski, gdzie mieszkam, od miesiaca widze prace ludzi odpowiedzialnych za bezpieczenstwo, dzis o 13 byly juz zamkniete niektore ulice, ludzie juz siedza na krzeselkach turystycznych, albo okupuja trawniki zajmujac dobre miejsca  ,ja stane przed domem na palcach. Nie sadze zeby cos wiecej ponad zalosne incydenty zdazylo sie wiecej, zarowno teraz jak i na olimpiadzie. www.bbc.co.uk/torchrelay
|
|
10 na 10 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | Allah nie lubi też muzułmańskich sportowców. Jak wiadomo Igrzyska zbiegają się z okresem ramadanu, kiedy to religijny muzułmanin nie może niczego jeść ani pić od wschodu do zachodu słońca. Oczywiście już odezwały się głosy mułłów, że Olimpiada Olimpiadą, a sportowcy z krajów islamskich postów mają przestrzegać i już, co gdyby wziąć na serio, eliminuje ich z zawodów jeszcze przed startem. Ale co tam, że ktoś żyły sobie wypruwa przez wiele lat, żeby wziąć udział w Igrzyskach. Jak staruch w sukience i szmacie na głowie mówi, że masz nie pić podczas np. maratonu, to zdychaj sobie z odwodnienia. Ciekawe, czy któryś ze sportowców weźmie to sobie do serca.
|
|
 | 6 na 6 | RadRado (1047 punktów) | To nie wina panów w ręcznikach, tylko złych syjonistów, którzy specjalnie i złośliwie Igrzyska ustanowili w czasie ramadanu. Co do samego zajścia na filmie pragnę zauważyć, że nasza rodaczka z ogniem olimpijskim nie była ubrana w burkę. Gdyby chociaż miała zasłonięte włosy to pół biedy, ale takie epatowanie damską czupryną to już czysty 'kulturowy' rasizm. Kolejny przykład na to, że nasi rodacy nie nadają się do życia w wielokulturowym społeczeństwie, gdzie powinno się szanować mniejszości i oszczędzać im tak gorszących widoków. Powyższe wypowiedzi z resztą też są tego przykładem, całą winę zwalacie na tego porządnego muzu... przepraszam, Azjatę, który bronił tylko tolerancji.
|
|
|  | 1 na 1 | Legion (587 punktów) | > To nie wina panów w ręcznikach, tylko złych syjonistów, którzy specjalnie i złośliwie Igrzyska ustanowili w czasie ramadanu.A słyszeliście o słowie ''SION'' sprytnie zakamuflowanym w logo Olimpiady  ? Czego to ludzie nie wymyślą, żeby wplątać w to syjonistów-masonów-satanistów. Jeśli rzeczywiście stanie się to co czytałem na durnowatych forach o spiskach, to posypię sobie głowę popiołem i na klęczkach pójdę pod Notre Dame.
|
|
 | 1 na 1 Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | > Allah nie lubi też muzułmańskich sportowców. Jak wiadomo Igrzyska zbiegają się z okresem ramadanu, kiedy to religijny muzułmanin nie może niczego jeść ani pić od wschodu do zachodu słońca. Oczywiście już odezwały się głosy mułłów, że Olimpiada Olimpiadą, a sportowcy z krajów islamskich postów mają przestrzegać i już, co gdyby wziąć na serio, eliminuje ich z zawodów jeszcze przed startem.Ten jeden, jedyny raz radzę tym sportowcom zastosować się do nakazów religijnych.  Mam nadzieję, że nie spowoduje to jednak frustracji turbanowców, jak to było w Monachium '72.
|
|
| Mortimer (1359 punktów) | Współczuję naszej dziewczynie z Polski.
Ten, co się na nią rzucił powinien iść w ustronne miejsce, zdetonować 100 kg trotylu na sobie i krzyknąć przed tym: Allah akbar. Wtedy to dla niego miałoby sens.
Londyn, mam nadzieję, poradzi sobie z różnymi ekscesami podczas Olimpiady. W końcu tyle wojska, co oni szykują powinno wystarczyć.
Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę poczciwemu człowiekowi.
|
|
 | 1 na 1 | maciejo (3492 punktów) | >Współczuję naszej dziewczynie z Polski. >Ten, co się na nią rzucił powinien iść w ustronne miejsce, zdetonować 100 kg trotylu na sobie i krzyknąć przed tym: Allah akbar. Wtedy to dla niego miałoby sens. >Londyn, mam nadzieję, poradzi sobie z różnymi ekscesami podczas Olimpiady. W końcu tyle wojska, co oni szykują powinno wystarczyć.
Cała ta konwencjonalna armia wygląda widowiskowo ale niewiele może. Rzeczywiście postawienie wyrzutni rakiet ma sens bo można strącić samolot - bombę, nie mniej te wszystkie okręty i inny ciężki sprzęt to zwykłe pozory. Dobrze to wygląda, mnóstwo kosztuje i naród widzi, że będzie bezpiecznie ale zarówno specjaliści jak i terroryści wiedzą, że te jednostki nie stanowią żadnej przeszkody. W Monachium było doskonale widoczne, iż regularna armia nie ma odpowiedniego przeszkolenia i możliwości do szybkiej i skutecznej odpowiedzi na zamach. Tu naprawdę ważne są jednostki niekonwencjonalne: wywiad, oddziały AT; oraz zwykłe działania prewencyjne: informatycy przeczesujący podejrzane fora (swoją drogą ciekawe czy ktoś w Watykanie śledzi Racjonalistę;p) i zwykłe kontrole w trakcie odpraw.
|
|
|  | 1 na 1 | Mortimer (1359 punktów) | Tak jak teraz w USA są kontrole w kinach, by obywatele czuli się bezpieczniej. To tylko pozór.
|
|
| |  | 2 na 2 Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | >Tak jak teraz w USA są kontrole w kinach, by obywatele czuli się bezpieczniej. To tylko pozór.
Na tym polega władza. Dajesz iluzję troski i dbania o bezpieczeństwo. Otrzymujesz iluzję uwielbienia przez tłumy i namacalne pieniądze oraz wpływy.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|